Zdjęcie pary młodej na zaproszeniu ślubnym

Mój ślub miał być wyjątkowy tak jak moja narzeczona. Dlatego uznałem, że zaproszenia dla gości muszą być wyjątkowe. Nie chciałem kupować zwykłych zaproszeń, które nie wyglądały ciekawie. Moje miały wzbudzać od razu podziw i zainteresowanie.

Zamówienie zaproszeń ślubnych ze zdjęciem

zaproszenia ślubne ze zdjęciemPrzeglądałem różne zaproszenia ślubne w internecie i nic nie wpadło mi w oko do czasu, aż natrafiłem na ofertę pewnej firmy. Oferowała ona zaproszenia ślubne ze zdjęciem pary młodej, które wykonywane były na zamówienie. Wystarczyło wybrać wzór zaproszenia, przesłać pocztą elektroniczną zdjęcie w określonym formacie i zaproszenie gotowe. Nawet treść zaproszenia mogłem wybrać sam. Pomysł wydał mi się wyjątkowo oryginalny i miałem też pewność, że nikt wcześniej na taki pomysł nie wpadł. Opowiedziałem o tym Wandzie, mojej narzeczonej. Pokazałem jej też takie przykładowe zaproszenie ze zdjęciem, które dostępne było na stronie internetowej tej firmy i byłą ona zachwycona. Już wiedziałem jak będą wyglądały zaproszenia ślubne dla gości. Z Wandą miałem dużo zdjęć i wybrałem to najładniejsze. Oboje na nim byliśmy uśmiechnięci i szczęśliwi. Idealnie nadawało się ono na zaproszenie ślubne. Treść zaproszenia ułożyłem sam, bo miałem akurat talent to układania wierszyków, dlatego to wykorzystałem. Zanim zleciłem druk zaproszeń, to dostałem do wglądu wzór, by upewnić się, że projekt mi odpowiada a wszystkie dane są zgodne. Zaproszenie wyglądało idealnie. Zamówiłem sto takich zaproszeń.

Dane gości wpisywałem ręcznie. Miałem staranne pismo i osobiście się tym zająłem. Oczywiście zaproszenia na wszystkich zrobiły ogromne wrażenie. Pomysł był oryginalny a na tym właśnie mi zależało. Swoją obecność na ślubie potwierdzili wszyscy zaproszeni i byłem z tego zadowolony.