Zatrudniłam firmę sprzątającą

Od dłuższego czasu bardzo ciężko pracowałam, ponieważ mój mąż nie miał pracy i musiałam sama utrzymać całą rodzinę. Nie miałam przez to czasu na to, aby zupełnie zająć się domem. Ani się obejrzałam, a za kilka dni miały zacząć się Święta Bożego Narodzenia. Przez ten nawał pracy zupełnie zapomniałam, że w tym roku cała rodzina miała się do nas zjechać. Tymczasem w domu nic nie było posprzątana, a wręcz raził on swoim brudem. Wiedziałam jedno, nie uda mi się tego sprzątnąć samemu.

Gdzie w Bydgoszczy znajdę fachową firmę sprzątającą?

fachowa firma sprzątająca w BydgoszczyNie pozostało mi nic innego, jak znaleźć jakąś tanią i rzetelną firmę sprzątającą. Zależało mi na tym, aby była to firma, która oferuje naprawdę wysokojakościowe usługi i jest w stanie zająć się wszystkim kompleksowo. Do tej pory nie zatrudniałam tego typu firm, dlatego zupełnie nie miałam pojęcia czym kierować się przy wyborze odpowiedniej firmy. Na szczęście z pomocą przyszła mi moja koleżanka. Doradziła mi ona bardzo dobrą i rekomendowana przez poprzednich klientów firmę sprzątającą. Była to fachowa firma sprzątająca w Bydgoszczy, które zajmowała się sprzątaniem mieszkań, lokali usługowych i gastronomicznych, a także terenów zewnętrznych. Ich największą zaletą było to, że samodzielnie zaopatrywali się w sprzęt sprzątający i profesjonalne środki czystości. Korzystali ze sprawdzonych i bezpiecznych, a zarazem ekologicznych płynów, które nie wywoływały alergii i były w pełni bezpieczne dla człowieka. Konkretne preparaty były dobierane do rodzaju powierzchni, które miały zostać wyczyszczone. Zdecydowałam się skorzystać z ich usług, ponieważ mieli bardzo szybkie terminy i można się z nimi było umówić nawet na następny dzień. Dodatkowym atutem tej firmy było to, że wykonywali oni swoje usługi także w godzinach nocnych, a co za tym idzie, można się było z nimi umówić na dowolną godzinę.

Byłam bardzo zadowolona z ich usług, ponieważ posprzątali moje mieszkanie naprawdę bardzo szybko i sprawnie, a przy tym niczego nie zniszczyli. Poza tym i tak posiadali ubezpieczenie, dlatego gdyby cokolwiek się stało mogłam żądać od nich zwrotu pieniędzy równowartości zniszczonego przedmiotu. Bardzo mi się podobało również to, że posiadali karty stałego klienta i następnym razem mogłam skorzystać z ich usług w niższej cenie.