Zalety platformy wibracyjnej 3d

 

Wiele osób, którzy nie lubią tłumu ludzi oraz afiszowania się swoją wysportowaną sylwetką rezygnują z wyjść na tradycyjną siłownie na poczet organizacji mini siłowni w domowym zaciszu. Umożliwia im to korzystanie z treningów o dowolnej porze dnia. Nie muszą się stroić przed wyjściem do ludzi i mogą rozkładać ćwiczenia na kilka cyklów w ciągu dnia. Aby domowa siłownia była kompleksowo wyposażona nie może w niej zabraknąć pewnego rodzaju sprzętu.

Domowa siłownia z platformą wibracyjną

platforma wibracyjna 3dDo jednych z urządzeń, które w ostatnim czasie zyskały sympatię wielu klientów, należy platforma wibracyjna. Jej użytkowanie polega na wykonywaniu prostych ćwiczeń, które są dodatkowo wspomagane przez wibracje. Platforma wibracyjna 3d oferuje poza wibracjami pionowymi, także oscylacje. Powoduje to, iż trening jest zdecydowanie bardziej efektywny i pobudza większą ilość mięśni do działania. Oscylacje bowiem działają na partię mięśni, które podczas zwykłych wibracji są wyłączone. Dzięki temu prostym, łatwym i sprawdzonym sposobem można pozbyć się zbędnych kilogramów i wyrzeźbić wymarzoną sylwetkę. Panel platformy wibracyjnej wskazuje na wiele istotnych z punktu widzenia osoby trenującej wskaźników. Dzięki niemu można monitorować ilość spalonych kalorii, czas ćwiczenia, jego intensywność oraz rodzaj stosowanych drgań, oscylacji, ich prędkości i natężenia. Podręczny pilot pozwala na zmianę i regulację wybranych programów, bez konieczności przerywania ćwiczeń.

Poszukując sprawdzonego sprzętu do domowej siłowni warto zdecydować się na zakup platformy wibracyjnej 3d. Ten rodzaj wyposażenia pobudzi nawet dawno zapomniane mięśnie. Bardzo pozytywnie zaskoczyć może także cena platform wibracyjnych. Nie jest wygórowana, a biorąc pod uwagę korzyści płynące dla zdrowia z jej użytkowania, można stwierdzić, iż jest nawet niska.