Zainteresowanie lakierowanymi frontami

Moja rodzina od pokoleń związana była ze stolarstwem. Początkowo mój pradziadek wytwarzał meble z drewna, z kolejnymi pokoleniami drewno zaczęło być po części zastępowane innymi materiałami, takimi jak płyty meblowe. Mój tata, który obecnie prowadzi rodzinną działalność, wykonuje meble praktycznie tylko i wyłącznie z płyt, dlatego, że na tego typu meble jest największe zapotrzebowanie. Tak jak w każdym biznesie, również w stolarstwie trzeba być elastycznym i umieć dostosowywać się do zmieniających się trendów.

Lakierowane płyty bezpośrednio od producenta

ceniony producent frontów lakierowanychKlienci często zmieniają swoje upodobania, co w dużej mierze dyktowane jest modą. Praktycznie w każdej branży trzeba być na bieżąco, jeżeli zależy nam na zaspokajaniu oczekiwań naszych klientów. Mój tata od lat prowadzi zakład stolarski, który zresztą istnieje już od kilkudziesięciu lat. Kiedyś wykonywane w nim były meble z drewna, obecnie większość zamówień realizowanych jest z płyt. Płyty, które wybierają klienci, sprowadzane są przez tatę z różnych miejsc. W większości są to hurtownie, jednak od czasu do czasu uda się zdobyć kontakt bezpośrednio do producenta, co umożliwia wprowadzenie konkurencyjnych cen. Niedawno taka sytuacja miała miejsce w związku ze zwiększonym zainteresowaniem płytami lakierowanymi. Z moim tatą nawiązał współpracę ceniony producent frontów lakierowanych który znał naszą firmę i chętnie zgodził się na warunki, jakie zaproponował mój tata. Ze względu na to, że obecnie sporo osób decyduje się na błyszczące fronty, co miesiąc składane jest spore zamówienie na lakierowane fronty i to w różnych kolorach. Dzięki temu, że tata ma kontakt bezpośrednio z producentem, istnieje możliwość zamówienia niemal dowolnego koloru płyt. Są one bowiem lakierowane przy użyciu barwników, tworzonych z podstawowych kolorów. Producent jest więc w stanie uzyskać praktycznie każdą barwę.

Prowadząc zakład stolarski, nastawiony na produkcję mebli wykonywanych z płyt, warto nastawić się na znalezienie różnych dostawców materiałów. Mój tata, na przykład, często nawiązuje współpracę z różnymi hurtowniami, a niedawno rozpoczął też owocną współpracę bezpośrednio z producentem wysokiej jakości płyt lakierowanych. Na tego typu płyty jest obecnie bardzo duże zapotrzebowanie, tata mógł więc zaoferować atrakcyjne ceny.