Zainstalowanie bezdotykowego dozownika do dezynfekowania rąk

Prowadzę sklep spożywczy, do którego przychodzi całe osiedle. Wiem, że mój punkt jest ważny dla mieszkańców, bo zaopatruję ich wszystkich w podstawowe produkty żywnościowe. Ze względów epidemicznych, musiałam jednak upewnić się, że będą oni mogli u mnie bezpiecznie kupować, bez obaw o swoje zdrowie. Trzeba było więc zadbać o kwestie dezynfekcyjne.

Dezynfekcja za pomocą bezdotykowego dozownika

dozownik bezdotykowy do dezynfekcjiWiadomo, że człowiek musi przyzwyczajać się do nowych sytuacji. Najtrudniej jest przygotować się jednak do sytuacji, które nie są łatwe i wymagają dużych zmian w naszych życiach. Jeżeli funkcjonowanie w przestrzeni publicznej wymaga szczególnej dbałości o higienę i dezynfekcję, to ja jako właścicielka sklepu, do którego przychodzi sporo osób, muszę dbać o bezpieczeństwo klientów i staje się to dla mnie priorytetem. Aby o to zadbać, postanowiłam postawić na samym wejściu do sklepu dozownik bezdotykowy do dezynfekcji. W ten sposób każdy, kto wchodzi do środka zrobić zakupy, może od razu bez dotykania czegokolwiek zdezynfekować dłonie. To samo może zrobić wychodząc ze sklepu. To bardzo wygodny sposób na to, by upewnić się, że żadne zarazki czy wirusy nie będą przenoszone, albo będzie to przynajmniej w znaczny sposób utrudnione. Moja siostra znalazła dla mnie ofertę takiego bezdotykowego dozownika, który był bardzo chwalonym produktem i wyglądało na to, że spełniał oczekiwania każdego klienta, który go zakupił.

Kiedy postawiłam dozownik do dezynfekcji to klienci od razu pochwalili mój ruch. Każdy czuł się bezpieczniej i miał świadomość tego, że to jest dla dobra nas wszystkich. W ten sposób nie straciłam wcale na utargach, bo ludzie wiedzieli, że przychodząc zrobić zakupy do mnie, mają zapewniona podstawowe zabezpieczenia dezynfekcyjne.