Wysokiej jakości haft komputerowy

 

W drużynie nigdy nie mieliśmy szczególnego pociągu do formalizacji struktur czy nawet wspólnych barw, więc większość z nas pojawiała się na pokazach bez żadnych elementów stroju wspólnych dla wszystkich. Jednak z czasem zaczęliśmy się coraz częściej zastanawiać nad jakąś formą standaryzacji. Końcowa decyzja zapadła po jednym z zagranicznych wyjazdów, na których byliśmy bodaj jedyną ekipą, nie noszącą drużynowych oznaczeń.

Wykonanie szczegółowego haftu komputerowego

haft komputerowy na koszulkachZdecydowaliśmy się w końcu na wprowadzenie koszulek drużynowych, bo był to nie tylko element spajający ekipę i pokazujący nas jako drużynę, a nie jako zbieraninę pojedynczych odtwórców, ale również możliwość zareklamowania ekipy i jej działalności. Problem jednak polegał na tym, iż symbol drużyny został przez nas zapożyczony prosto z kamienia runicznego, więc był dość zawiły i trudny do wykonania. Nawet podczas zwykłego rysowania go, nietrudno było o pomyłki i niedociągnięcia, więc mieliśmy dość uzasadnione obawy o końcowy wygląd jakiegokolwiek wydruku. Mimo to, zdecydowaliśmy się złożyć zamówienie w jednej z lokalnych firm wykonujących haft komputerowy na koszulkach, a w tym celu poświęciliśmy mnóstwo czasu by stworzyć własny projekt komputerowy drużynowego symbolu. Mimo naszych początkowych obaw, nasze zamówienie zostało przyjęte do realizacji bez większych problemów. Mogliśmy wybrać wiele opcji dodatkowych, materiał druku, styl i samą koszulkę, na której wydruk miał być wykonany, a końcowa wycena była bardzo atrakcyjna cenowo. Nawet tak zawiły wzór jak ten który przedstawiliśmy w projekcie nie był zbyt trudny do wykonania, dlatego też z niecierpliwością czekaliśmy na realizację. Całość wykonania zajęła nieco ponad dwa tygodnie, a efekt końcowy zaskoczył nas całkowicie, bo spodziewaliśmy się co najwyżej średniej jakości wydruku, widywanego na wielu koszulkach sklepowych.

Otrzymaliśmy natomiast wysokiej jakości odzież z wytrzymałego materiału, oraz perfekcyjnie wykonane logo, zawierające w sobie wszystkie szczegóły, które umieściliśmy na projekcie, nawet te najmniejsze i niemal niezauważalne. Wysoka jakość wzoru oraz koszulek zaskoczyły nas na tyle, iż w razie potrzeby zawsze zgłaszaliśmy wszelkie nowe zamówienia właśnie do tej firmy, kierując tam nowych kolegów z drużyny.

Źródło: www.arpidruk.pl