Wysłanie pracowników na szkolenie sprzedażowe

Prowadzenie firmy sprzedażowej nie należało do spraw prostych. Najważniejsi byli pracownicy, od których zależał sukces. Ciężko było znaleźć dobrych i przede wszystkich doświadczonych pracowników. Ja zatrudniałem nawet studentów, których wdrażałem osobiście. Nie każdemu szło dobrze, ale starali się a to dla mnie było najważniejsze.

Współpraca z firmą oferującą szkolenia sprzedażowe

polecane szkolenia sprzedażoweMój kolega Olek, z którym spotykałem się kilka razy w miesiącu zadał mi pytanie, dlaczego nie będę zatrudniał ludzi bez doświadczenia, bo przecież mogę wysłać ich na profesjonale szkolenie. Ja szkoliłem pracowników na tyle, ile potrafiłem, ale to nie było wystarczające. Co więcej, mój kolega nie raz współpracował z firmami, które zajmowały się profesjonalnymi szkoleniami sprzedażowymi i był w stanie mi pomóc. Wskazał mi te najbardziej polecane szkolenia sprzedażowe i zachęcił do skorzystania. Nie zastanawiałem się ani przez moment, bo zależało mi, żeby moi pracownicy w końcu osiągali bardzo wysokie wyniki sprzedażowe. Odezwałem się do firmy z Bydgoszczy, która oferowała szkolenie z zakresu sprzedaży telefonicznej, bo na takiej mi zależało. Głównie chodziło o rozbijanie obiekcji, z którymi moi pracownicy sobie radzili najsłabiej. Zapisałem wszystkich swoim pracowników na takie szkolenie i odbyło się ono już następnego dnia. Szkolenie to było wstępne i trwało jeden dzień. Kolejne szkolenie sprzedażowe miało trwać kilka dni i obejmować większy zakres wiedzy. Szybko zauważyłem, że moi pracownicy po szkoleniach pracowali o wiele lepiej. Potrafili poradzić sobie z trudnymi klientami a wcześniej było to mało realne. Zacząłem zatrudniać więcej osób, ponieważ decydowałem się na pracowników bez doświadczenia. Wiedziałem, że odpowiednie szkolenie sprzedażowe jest w stanie z każdego zrobić dobrego sprzedawcę. Olkowi byłem wdzięczny za pomoc, gdyż moja firma stanęła na nogi dzięki jego poradzie.

Wszyscy moi pracownicy regularnie kierowani byli na szkolenia sprzedażowe, dzięki którym byli niezawodni. Z czasem stali się najlepszymi sprzedawcami w mieście. Wszyscy ciężko pracowali i dostawali wysokie prowizje. Moja firma przechodziła najlepszy okres a wszystko zawdzięczam firmie, która prowadziła najskuteczniejsze szkolenia ze sprzedaży w całym kraju.