Wynajęcie hali magazynowej

Początkowo zaczynałem w garażu. Miałem trochę sprzętu i świadczyłem usługi niewielkiej ilości klientów. Od czegoś przecież musiałem zacząć a byłem zdeterminowany. Po trzech latach doszedłem to takiego poziomu, że postanowiłem wynająć halę magazynową.

Przestronna hala magazynowa wynajęta w niskiej cenie 

hale magazynoweNigdy wcześniej nie rozglądałem się za żadną halą, ponieważ nie wiedziałem, że tak szybko będę jej potrzebował. Budowa, czy kupno nie wchodziły jednak w grę, ponieważ nie dysponowałem aż tak dużą gotówką a nie chciałem brać kolejnego kredytu. Wiedziałem, że możliwe było wynajęcie hali magazynowej i to rozwiązanie zdecydowanie mi odpowiadało. W okolicy do wynajęcia były liczne hale magazynowe, które były różnych wielkości. Ja potrzebowałem średniej i za taką się rozglądałem. Zależało mi na niskiej cenie a lokalizacja nie miała znaczenia. Hale były dostępne w różnych cenach i stanach. Ja wybrałem jedną z najnowszych, która mieściła się na obrzeżach miasta, przez co cena wynajęcia tej hali była dość niska. Właściciel nie miał chętnego póki co i mnie to cieszyło, bo na tej hali magazynowej bardzo mi zależało. Pojechałem na miejsce, żeby jeszcze ją dokładnie obejrzeć. Takiego miejsca właśnie szukałem i cieszyłem się, że mi się to udało. Wpłaciłem kaucję, która była wymagana i opłaciłem czynsz na dwa tygodnie z góry, gdyż tego wymagał właściciel. Hala magazynowa była wyposażona częściowo w regały i dzięki temu nie musiałem ich kupować.

Zrobiłem świetny interes, ponieważ jak się później okazało, w całym mieście nie było tak taniej hali do wynajęcia. Interes kręcił mi się świetnie i z każdym miesiącem szło mi coraz lepiej. Nawet pozwoliłem sobie na zatrudnienie dodatkowych dwudziestu pracowników. O takiej firmie właśnie marzyłem.