Wycieczkowy Trans 5.0

 

Jeśli chcemy nabyć dobry rower turystyczny niskim kosztem, warto przyglądnąć się ofercie firmy Kross. To aktualnie najlepsza polska firma na rynku, która bije rekordy sprzedażowe, a jej jednoślady nie jeżdżą tylko po rodzimych ulicach, ale po większości ulic krajów Unii Europejskiej. 

Gdzie kupić Trans 5.0 od Krossa?

kross trans 5.0Rowery turystyczne firmy Kross to pozycja, z którą zdecydowanie warto się zapoznać. Oczywiście z uwzględnieniem modelu Trans 5.0, który jest jednym z wyższych w całej serii. Jest on wyposażony w świetnej jakości, lekka aluminiową ramę, wspartą na dwudziesto ośmio calowych kołach. Napęd pochodzi tu od najlepszego, japońskiego dostawcy osprzętu. Jako, że Trans 5.0 to trekkingowiec pełną gębą, posiada kompletne wyposażenie. Znajdziemy tu wzmocniony, tylny bagażnik, komplet błotników i oświetlenia, osłonę napędu oraz podpórkę. Czyli wszystko, czego potrzeba nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Kross Trans 5.0 to wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort oraz najwyższej klasy wyposażenie. Ten model to jednoślad kompletny i ciężko jest znaleźć w nim mankamenty. Choć oczywiście zawsze można się przyczepiać na siłę. Na Trans 5.0 dostajemy pięcioletnią gwarancję, a średnio przez tyle czasu eksploatuje się jednoślady i jest to optymalny czas na jego zmianę. Warto też nadmienić, że 5.0 ma w firmowym wyposażeniu również hydrauliczne, hamulce tarczowe, które zadbają o najwyższą jakość hamowania bez względu na warunki atmosferyczne i terenowe.

Ten rower jest wart swojej ceny, a w porównaniu z ofertami konkurencji, jest ona zdecydowanie najbardziej atrakcyjna. Trans 5.0 trzeba wziąć pod rozwagę i nie warto lekceważyć tego jednośladu, ponieważ jest on świetnie wyposażony, ma dobre osiągi i jest doskonale zaprojektowany.