Wybieramy wypełniacz StylAge M

Preparaty StylAge produkowane są we francuskich laboratoriach. Jest to linia wypełniaczy, które powstały w oparciu o kwas hialuronowy wraz z dodatkiem antyoksydantów. Produkty te są innowacyjne oraz nowoczesne, jak również powszechnie wykorzystywane w medycynie estetycznej. Cała gama produktów z serii StylAge są to preparaty przeznaczone do korekcji zmarszczek, mezoterapii oraz modelowania ust. Co warto wiedzieć o produktach StylAge M?

Korzystamy z właściwości StylAge M

tani stylage mProdukty StylAge wykorzystują innowacyjną technologię IPN-Like, która polega na przenikaniu się sieci kwasu hialuronowego. Zaletą tego rozwiązania jest wysoki poziom elastyczności produktów, co odpowiada za wypełnienie nawet głębokich zmarszczek bez występowania migracji preparatu. Produkty z tej linii mają formę lepkiego żelu, który nadaje się do stosowania niezależnie od poziomu iniekcji, zapewnia naturalny efekt i wygładzenie skóry. Dzięki optymalizacji gęstości wiązań chemicznych, ilość stosowanej substancji została zmniejszona. Możemy zdecydować się na tani stylage m. Jest to preparat powstały na bazie kwasu hialuronowego oraz mannitolu, który odpowiada za niwelowanie wpływu wolnych rodników, a także minimalizuje ryzyko występowania siniaków oraz obrzęków. Produkt ten jest dostępny w dwóch wariantach, z których jeden jest z zawartością środka przeciwbólowego. Żel ten jest stosowany w czasie zabiegów medycyny estetycznej i ma spowodować wypełnienie średnich oraz głębszych zmarszczek, jak i zwiększenie objętości ust czy skorygowanie lwiej bruzdy. Środek ten coraz częściej wykorzystywany jest także do liftingu czubka nosa albo korekcji policzków czy kształtu płatków usznych. Efekty po takim zabiegu są natychmiastowa, skóra wydaje się wypełniona i odżywiona, co utrzymuje się do kilku miesięcy. Oprócz gamy produktów M, na rynku dostępne są także preparaty z serii S, L, XL, XXL oraz linia Special Lips.

Wszystkie produkty StylAge można znaleźć w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej czy gabinetach kosmetycznych, jak i można je zakupić w sklepie internetowym. Z uwagi na pozytywne rezultaty działania, jest to powszechnie polecany produkt, który posiada pozytywne rekomendacje. Wszystkie produkty z linii znajdują szerokie zastosowanie w zabiegach estetycznych, a ich rodzaj jest dopasowany do indywidualnych potrzeb klientów.