Wybieramy premix liquidy o dowolnych smakach

 

Możemy zauważyć, że coraz więcej osób pali e-papierosy, które mają różne smaki oraz różną ilość nikotyny. Pozbawione są natomiast substancji smolistych, których pełne są tradycyjne papierosy. Elektroniczne papierosy podbijają przemysł nikotynowy i dziś już wiemy, że są mniej szkodliwe od zwykłych papierosów. Ich popularność związana jest głównie z dużym wyborem premix liquidów, czyli substancji tworzących przeróżne smaki i aromaty, które w niczym nie będą przypominały zapachu tradycyjnych papierosów.

Premix liquidy mają coraz większą ilość smaków

najlepsze premix liquidTradycyjne papierosy nie pachną zbyt ładnie. Rzadko kiedy palimy je w naszych domach, gdyż dym przesiąka firanki, zasłony i oczywiście nasze ubrania. Nadto, mają różną ilość substancji smolistych powodujących choroby nowotworowe. Obecnie papierosy te palone są coraz rzadziej, gdyż zamieniliśmy je papierosami elektronicznymi, które są bezpieczniejsze dla naszego zdrowia, mimo iż też są papierosami. Najważniejsze w każdym e-papierosie są oczywiście najlepsze premix liquid, będące koncentratami o największym stężeniu smaków i zapachów oraz ich połączeń. Sam liquid jest zwykle bezwonny i ulatnia się pod postacią pary. Ma neutralny zapach i smak. Może zawierać nikotynę lub nie. Wszystko zależy oczywiście od tego, jak mocne były nasze tradycyjne papierosy i ile paczek dziennie wypalaliśmy. Z tego też względu warto uzupełnić je koncentratem zwanym premixem. Do każdego koncentratu dodawane są wszelkie możliwe smaki od truskawkowego, po smak gumy do żucia lub nawet waty cukrowej. Koncentrat premix mieszamy z tradycyjnym liquidem i uzyskujemy unikatowy smak oraz aromat do naszych papierosów. Koncentraty są bardzo wydajne, a ich ilość dopasowujemy do wielkości odpowiedniego pojemniczka w e-papierosie. Smak jest zawsze mocny, a aromat nigdy nie wietrzeje, bez względu na to, jak długo będziemy palić.

Papierosy elektroniczne wyparły praktycznie swoich tradycyjnych poprzedników. Coraz częściej palacze sięgają właśnie po nie, gdyż nie zawierają substancji smolistych niebezpiecznych dla naszego zdrowia. Dzięki takim substancją, jak premix liquidy możemy wybierać sobie dowolne ich smaki oraz aromaty. Wybór koncentratów smakowych jest bardzo duży. Zawsze znajdziemy ten, który będzie nam najlepiej smakował lub będziemy mieszać różne koncentraty i najzwyczajniej w świecie bawić się różnymi smakami oraz aromatami.