Wizualizacja wnętrza – wirtualny spacer

W mojej pracowni architektonicznej zauważyliśmy, że coraz więcej zleceń jakie otrzymujemy są od deweloperów. Pozyskują oni nowe, dodatkowe grunty i stawiają na nich nie tylko tylko mieszkania, ale również powierzchnie biurowe. Ludzie nie mają wyobraźni przestrzennej, dlatego też ciężko jest im wyobrazić sobie przestrzeń biurową czy mieszkaniową bez modelu. Dlatego też w ostatnim czasie mamy ręce pełne roboty, bowiem dla każdego pomieszczenia wykonujemy specjalny, wirtualny spacer. 

Wirtualny spacer matterport pomaga w zakupie i wynajmie 

polecany wirtualny spacer matterportNa całe szczęście doszliśmy z deweloperami do porozumienia, że dla mieszkań bliźniaczych – znajdujących się w tych samych pionach i mających ten sam rozkład nie musimy robić innej wizualizacji, jednak najważniejsze jest to, aby spełniony był jeden warunek – wszystkie spacery muszą być wysokiej jakości. Meble które są użyte w wizualizacjach muszą być na wysokim poziomie. O tym sami doskonale wiemy, bowiem jeżeli któremuś z potencjalnych klientów spodoba się nasza wizualizacja rośnie szansa, że zatrudni naszą firmę do tego, abyśmy zaprojektowali mieszkanie od A do Z, kompleksowo nanosząc ewentualnie poprawki przyszłego właściciela. Deweloperzy mówią zgodnie również o tym, że polecany wirtualny spacer matterport świetnie sprawdza się również w przypadku wynajmu powierzchni handlowej. Właściciele potencjalnych sklepów doskonale widzą wówczas jaką powierzchnią dysponują – wiedzą gdzie mogą rozstawić regały, w jaki sposób utorować przejście dla klientów a także zabezpieczyć drogę przeciwpożarową. To wszystko jest bardzo ważne i jak się okazuje niezwykle cenne. Wirtualny spacer w skrócie pomaga im podjąć często bardzo niełatwą decyzje o wynajmie.

Ja osobiście uwielbiam swoją pracę i te wirtualne spacery. Czasami sama zastanawiam się nad tym, czy nie zmienić czegoś w swoim mieszkaniu. Może sama zrobię sobie zupełnie nową wizualizację swojego mieszkania? Czas pomyśleć o jakiś zmianach, tym bardziej, że sama w pracy mam takie narzędzia, które to bardzo ułatwiają. Cieszę się, że tak wiele osób podejmuje decyzje dzięki naszym wizualizacjom. Czuję swego rodzaju misję urządzając tego rodzaju wirtualne spacery po pomieszczeniach i starając się wizualizować ludziom ich największe i najszczersze marzenia.