Szybka wymiana ekranu

 

Jak powszechnie wiadomo, najbardziej newralgiczną częścią, każdego urządzenia multimedialnego jest ekran. Jego rozbicie nie tylko uniemożliwia korzystanie z urządzenia, ale również obniża jego wartość, w przypadku gdybyśmy chcieli go sprzedać. 

Kto wymienia ekrany w iPhone’ach?

wymiana ekranu iphoneJednak znacznie bardziej opłacalne jest wymienienie ekranu, niżeli zakupienie nowego urządzenia. Wymiana ekranu nie należy do najtańszych, ale jest to koszt, który nie powinien przekraczać dwustu złotych. W przypadku najnowszych modeli może być jednak inaczej. Wymiana ekranu iPhone to usługa, którą świadczą serwisy firmowe Apple, a także te, które wyspecjalizowały się w naprawach urządzeń tej marki. Serwisy firmowe mają z reguły wyższe ceny ale mamy pewność, że nasze urządzenie jest naprawiane przez fachowca, którego do pracy dopuściła naprawdę mocna korporacja. To świadczy o kompetencjach serwisantów. Natomiast w serwisach nieautoryzowanych, również znajdziemy fachowców z krwi i kości. Natomiast dużo ciężej ich znaleźć, bowiem takich serwisów są dziesiątki. W takiej sytuacji dobrze jest posiłkować się internetem gdzie znajdziemy wiele opinii i komentarzy, mówiących o tym, który serwis iPhone’ów jest najlepszy. W zamkniętych grupach ludzie ujawniają to jak byli obsługiwani, ile czasu trwała naprawa oraz jakie były jej koszty. To bardzo przydatne informacje, które na pewno przydadzą się w poszukiwaniu sprawdzonego serwisu iPhone’ów. Wybór powinien sprowadzać się jedynie do tych, które klienci oceniają najwyżej.

Posiadaczami iPhone’ów jest kilka milionów Polaków. To spora liczba i po niej łatwo ocenić, że serwisy tych urządzeń, na pewno nie narzekają na nudę. W większych miastach nie jest trudno znaleźć specjalistów, zarówno w autoryzowanych, jak i nieautoryzowanych serwisach iPhone’ów.