Szukanie noclegu w internetowej bazie

Razem z moim chłopakiem planowaliśmy wspólny wyjazd na wakacje. Wybieraliśmy się gdzieś nad morze, ale w mniej uczęszczane miejsca. Nie chcieliśmy się przeciskać przez tłumu turystów i od rana zaklepywać sobie miejsce na plaży. Woleliśmy coś w mniejszej miejscowości, ale z ładną i czystą plażą. Poza wyborem samej miejscowości pozostawała jeszcze kwestia noclegu.

Polecana baza noclegowa

internetowa baza noclegowaJako że nie znaliśmy terenów nadmorskich, a znajomi też nie umieli niczego podpowiedzieć to do szukania miejsca przydała się nam internetowa baza noclegowa. To było jedyne sensowne rozwiązanie. Tam wszystko było ładnie skatalogowane i opisane. Moglismy szukać noclegów po miejscowości, po cenie, czy po rodzaju obiektu np. hotele, ośrodki agroturystyczne czy kwatery prywatne. Zależało nam na tym, by nocleg nie kosztował kilku tysięcy, ale też chcielismy nocować w komfortowych warunkach. Czy to hostel czy miejsce wynajmowane prywatnie to nam nie robiło znaczenia, liczyło się wyposażenie. Co do miejscowości to na początku odrzuciliśmy Kołobrzeg, Międzyzdroje oraz Trójmiasto. Były zbyt oblegane, to nie dla nas. Jednak nocowanie tam gdzie diabeł mówi dobranoc też się nam nie widziało. Najlepsza byłaby miejscowość do której można spokojnie dojechać pociągiem lub autobusem. Tym sposobem wybraliśmy Ustkę. Wybraliśmy hotel przy samym morzu w centrum miejscowości. Okazało się, że przy rezerwacji noclegu poprzez internetową bazę dostaliśmy jeszcze dziesięć procent zniżki. Nie musieliśmy się osobno kontaktowac z hotelem. Przesłaliśmy tylko swoje zgłoszenie, a potem dostaliśmy pocztą elektroniczną potwierdzenie rezerwacjo. Trzeba było wpłacić zaliczkę (moglismy przelewem internetowym), a resztę dopłacić już po przyjeździe. Byliśmy zadowoleni z tej bazy noclegowej, bo miała ona fajna wyszukiwarkę a do tego o wiele łatwiej można było znaleźć dzięki niej komfortowy hotel niż przy tradycyjnym wyszukiwaniu.

Wakacje w Ustce były bardzo fajne. Nasz hotel był tak ładny jak na zdjęciach, a jego położenie było idealne. Mieliśmy piękny widok na plażę, a po drugiej stronie ulicy były lodziarnie i restauracja serwująca smaczne jedzenie. Jeśli w przyszłym roku pojedziemy też nad morze to na pewno wybierzemy ponownie Ustkę. Znajomym także poleciliśmy nasz hotel.