Szafka RTV idealna do loftu

Nowoczesne mieszkania wymagają odpowiedniego wyposażenie. Idealny wystrój w stylu loftowym spełnia wszelkie oczekiwania mieszkańców. Nowoczesny i funkcjonalny dom zawiera ciekawe, nietuzinkowe meble i sprzęty. Oczywiście dużą rolę odgrywa pokój gościnny i jednocześnie wypoczynkowy. Nie może w nim zabraknąć loftowej szafki pod telewizor, konsolę i inne sprzęty RTV. Dostępne są zarówno duże i długie szafki, jak i przeszklone, niskie szafeczki z licznymi przegródkami.

Meble pod telewizor w stylu loftowym

loftowa szafka rtvSzafkę pod telewizor i inne sprzęty elektroniczne można bez problemu ustawić w dowolnym miejscu pomieszczenia, niekoniecznie jak to ma tradycyjnie miejsce-pod ścianą. Idealna loftowa szafka rtv posiada solidną konstrukcję i praktyczne przegrody na książki i płyty. Obok klasycznych regałów, popularnością cieszą się zestawy mebli. Mogą to być łączone moduły, gdzie główną rolę odgrywa właśnie tytułowa szafka RTV. Jeśli chodzi o loftową kolorystykę, tu niepodzielnie króluje drewno i wszelkie jego odcienie. Modne jest łączenie elementów industrialnych, czyli metali z drewnianymi drzwiczkami i blatami. Tego typu komody pod TV i konsolę mogą mieć szklany blat i podświetlane półki. Zwłaszcza wieczorem, podczas gry na konsoli takie podświetlenie ledowymi lampkami daje niesamowite efekty wizualne. Szafki w stylu loftowym mogą być wykonane zarówno z naturalnego drewna np. sosny, świerka, buku, czy dębu, jak i z płyty laminowanej, bądź forniru. Każdy, kto rozgląda się za solidną i funkcjonalną szafką pod sprzęt RTV, powinien zwrócić uwagę na zestawy mebli w stylu loftowym. Do szafki pod elektronikę można dobrać praktyczne regały z przeszklonymi gablotkami lub wiszące półki podświetlane, które idealnie wkomponują się w stylistykę nowoczesnego, loftowego wnętrza. Dobrze zaopatrzyć się w przedłużacz i osłonę na kable, które trzeba zabezpieczyć po podpięciu sprzętów RTV do źródeł prądu. W szafkach stworzonych z myślą o ustawieniu telewizora najczęściej znajdują się specjalne otwory na kable i przedłużacz.

Wybór mebli do pokoju wypoczynkowego opiera się a wyborze odpowiedniego stylu. Jednym z chętniej wybieranych jest styl loftowy. To właśnie nowoczesne szafki i regały pod sprzęt elektroniczny cieszą się dużą popularnością. Modernistyczne, proste półki pomieszczą konsolę, ekran oraz wiele innych sprzętów i przedłużaczy. ładna szafka RTV będzie ozdobą salonu.