Swoje biuro wyposażyłem w nowoczesną kserokopiarkę

Niedawno założyłem swoją własną firmę. Tak, mogę się pochwalić, że dołączyłem do grona przedsiębiorców. Mam swoje biuro i oferuję w nim kompleksowe usługi finansowe oraz pośrednictwo kredytowe. Działam na własny rachunek i dzięki temu mam dostęp do ofert większości banków i firm udzielających kredytów. Zanim zarejestrowałem swoją firmę to najpierw znalazłem biuro i je urządziłem. Ostatnio właśnie doposażyłem je w nowoczesną kserokopiarkę, bo bez tego w mojej branży ani rusz.

Wynająłem kserokopiarkę na zasadzie dzierżawy

kserokopiarki w zielonej górzeNajpierw pomyślałem, że kupię sobie taki sprzęt do biura za gotówkę, bo i tak muszę mieć coś do bardzo szybkiego drukowania i skanowania. Nie za bardzo mogłem kupić zwykłą drukarkę, bo potrzebowałem urządzenia, które drukuje kilkadziesiąt stron na minutę. A takie możliwości mają tylko tak zwane kombajny wielofunkcyjne. Wybrałem się więc do sklepu oferującego kserokopiarki w Zielonej Górze. Dowiedziałem się tam, że za naprawdę dobre urządzenie trzeba zapłacić od pięciu tysięcy w górę. Na szczęście okazało się, że sklep oferuje również wynajem urządzeń na zasadzie dzierżawy. Wystarczy jedynie wybrać urządzenie i sposób rozliczenia. Do wyboru miałem miesięczny zryczałtowany czynsz albo opłatę uzależnioną od ilości wydrukowanych stron. Zdecydowałem się na ten pierwszy model rozliczenia. Za swoją nowoczesną i szybką kserokopiarkę płacę trzysta złotych miesięcznego abonamentu. W tej cenie ma serwis i wymianę tonera zawsze wtedy, gdy to konieczne. Umowę podpisałem na dwa lata, a po tym okresie mogę wymienić swoje urządzenie na nowe. Jak na tą chwilę to jestem bardzo zadowolony. Nowa kserokopiarka przyśpieszyła moją pracę i obsługę klientów. Wydrukowanie kilkudziesięciu stron umowy dla klienta zajmuje niespełna minutę. A to daje mi komfort, bo wiem, że klienci nie muszą długo czekać na wydrukowane dokumenty.

Moje biuro działa już od ponad dwóch miesięcy a klientów ma coraz więcej. Wszyscy są zadowoleni, bo obsługuję ich szybko i sprawnie. Bez nowoczesnej kserokopiarki byłoby to raczej niemożliwe. Na szczęście trafiłem do sklepu, w który można było wynająć taki porządny sprzęt. To o wiele lepsze rozwiązanie niż kupno kserokopiarki za gotówkę czy wzięcie jej na raty. W ramach niewielkiego abonamentu mam serwisowanie urządzenia i wymianę tonerów gratis.