Strój kąpielowy wyszczuplający

Panie o obfitych kształtach co roku mają problem z tym, w czym się pokazać na plaży. Na szczupłej osobie wszystko dobrze leży, ale w przypadku osoby o sporej tuszy, trzeba się sporo naszukać, żeby znaleźć coś odpowiedniego.

Kolory strojów kąpielowych dla puszystych

stroje kąpielowe wyszczuplająceKiedy nadchodzi sezon letni, to każdy stara się jak najlepiej prezentować, bo lato sprzyja odsłanianiu swojego ciała. Mężczyźni idąc na plażę mają do wyboru zwykle spodenki, lub slipy, a kobiety bikini i jednoczęściowe stroje kąpielowe wyszczuplające. Nie każda kobieta może założyć dwuczęściowy strój kąpielowy, bo nie czuje się atrakcyjna i ma sporo kompleksów dotyczących swojego ciała. Szczupłe osoby nie mają problemu ze znalezieniem odpowiedniego kostiumu, bo prawie wszystkie pasują. Jednak kobiety i obfitymi kształtami muszą uważać na to co zakładają na plażę, żeby nie dodawać sobie zbędnych kilogramów. Jeżeli mamy duży biust, to trzeba zrezygnować ze strojów dwuczęściowych wiązanych na szyi bez usztywnienia, gdyż nie utrzymają go na właściwym miejscu. Zbyt krągłe biodra możemy ukryć w szerszych majtkach z tego z wyższym stanem. Nie mogą one być zbyt wycięte, ponieważ będą wyglądały nieestetycznie. Stroje kąpielowe dla kobiet z obfitą tuszą muszą optycznie wyszczuplać przez wzory znajdujące się na materiale. Najczęściej są to podłużne, cienkie paski w jednolitym kolorze, albo nieregularne poprzeczne, lub skośne wzory. W kwestii kolorów, dominuje kolor czarny, który naturalnie wyszczupla, granat i odcienie czerwieni. 

Nikt nie lubi się pokazywać z mało atrakcyjnym ciałem, wiec często zakrywamy go ubraniem. Na plaży ciężko to zrobić, dlatego odpowiedni strój kąpielowy może nam bardzo pomoc i sprawić, że stracimy parę kilogramów w obwodzie. Możemy je kupić w sklepach odzieżowych.