Solidny sklep ze sprzętem wojskowym

Podczas gdy stroje stylizowane na wojskowe były bardzo łatwo dostępne, choćby w dowolnym sklepie odzieżowym, znalezienie konkretnego umundurowania, zwłaszcza należącego do tylko jednej formacji, było dość trudnym zadaniem. Niewiele sklepów militarnych zajmowało się sprzedażą takowych, mając w ofertach głównie najbardziej rozpoznawalne umundurowanie w najczęściej widywanych wzorach kamuflażu.

Sklep z niespotykanym umundurowaniem wojskowym

rekomendowany sklep militarnySklepy ze sprzętem zdemobilizowanym równie często nie posiadały takiego ekwipunku, zajmując się głównie wyposażeniem pochodzącym z krajowych magazynów. Wyekwipowanie drużyny, stylizującej się na jedną z najlepszych jednostek specjalnego przeznaczenia okazało się więc bardzo trudne, dlatego też zaczęliśmy również szukać mundurów poza lokalnymi sklepami, często zasięgając porady bardziej obeznanych kolegów, entuzjastów militariów i doświadczonych airsoftowców spoza miasta. Większość polecała nam bardzo solidny sklep, od niedawna funkcjonujący w kraju, który w przeciwieństwie do większości konkurencyjnych punktów, zajmował się sprzedażą sprzętu pochodzącego od renomowanych producentów, choć niekoniecznie szeroko znanych. Odwiedziliśmy więc owy rekomendowany sklep militarny z nadzieją iż uda nam się znaleźć poszukiwane przez nas umundurowanie. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni gdy okazało się że, mimo braku mundurów na stanie, sklep może bez większego problemu zamówić takowe od jednego z producentów którzy produkowali owe wzory umundurowania, w dowolnym kroju i rozmiarze. Zamówienie takie nie było wcale droższe niż zakup sprzętu przez internet, a koszty dostawy okazały się o wiele tańsze niż spodziewaliśmy się po wysyłce międzynarodowej. Nie była to jednak jedyna zaleta owego sklepu, gdyż oferta była naprawdę obszerna, i obejmowała niemal wszystkie elementy wyposażenia, od umundurowania, przez sprzęt ochronny, po drobne narzędzia i części zamienne ekwipunku.

Mimo iż sprzęt w ofercie bez wyjątku był najlepszej jakości, ceny pozostawały w bardzo rozsądnych granicach, a złożenie ekwipunku okazało się bardzo tanie i szybkie. Obsługa, natomiast, była zdecydowanie fachowa, gdyż pracownicy samemu należeli do entuzjastów militariów, więc oprócz zakupów można tam było zasięgnąć informacji na temat dowolnego elementu wyposażenia.