Przemyślany wybór dotyczący lustra

Często mam tak, że nie potrafię się zdecydować jaki styl ma królować w moim mieszkaniu i to już chleb powszedni, że coś zmieniam, dokupuje, albo przestawiam meble. Lubię przebywać po prostu w miejscach, które sprawiają, że chce mi się w nich przebywać, ponieważ ich wystrój oddziałuje na mnie pozytywnie.

Okrągłe lustro w mojej sypialni

lustro okrągłePrzed remontem cały czas miałam jakieś zarzuty do swojej sypialni. Jednak po remoncie nie chciałam, by była typowo katalogowa. Chciałam żeby była połączeniem moich ulubionych stylów oraz bym mogła mieć swoją wymarzoną toaletkę z ciekawym i nietypowym lustrem. Nie chciałam lustra, które będzie otoczone reflektorami, ani typowego, które będzie w kształcie prostokąta. Długo szukałam, ale przypadkowo znalazłam lustro okrągłe. Bardzo mi się spodobało, bo sprawdzi się sypialni i nie będzie wyglądało jak jakieś łazienkowe lustro. Zaczęłam się wgłębiać w moje poszukiwania, bo postanowiłam, że nie będę kupować tak od razu pierwszego znalezionego. Jednak przez długi czas nie mogłam znaleźć takiego, które spodobałoby mi się tak bardzo jak lustro okrągłe. Podobało mi się ze względu, że nie było przesycone jakąś nachalną nowoczesnością, było piękne z takiego powodu, że było najzwyczajniej w świecie proste i to mnie w nim przyciągało. Już widziałam jak moje nowe lustro okrągłe wisi nad toaletką. Poszukałam w Internecie idealną wielkość i zamówiłam swoje wymarzone lustro okrągłe. Bałam się, że przyjdzie uszkodzone, ale wszystko było jak najbardziej w porządku. Znalazłam na nie idealne miejsce i tylko czekałam na montaż. Oczywiście dokupiłam do pokoju kilka dodatków i szczerze mówiąc wyglądało to trochę jak z katalogu, jednak zupełnie mi to nie przeszkadzało, bo włożyłam w przygotowanie tego miejsca dużo serca i pracy. Świetnie się czułam w momencie kiedy wybierałam kwiaty, kolory ścian oraz moje lustro okrągłe, które idealnie wygląda nad moją toaletką. Po remoncie i przeprowadzonych pracach dekoracyjnych nie mam żadnych zastrzeżeń do swojej sypialni.

Bardzo często przywiązujemy się do tego co stworzymy sami, jednak musimy wyczuć, czy naprawdę to spełni nasze oczekiwania na długi czas. Myślę, że po wszelkich przemyślanych wyborach, trudniej będzie nam zanegować nasze własne decyzje, niż takie których dokonaliśmy na szybko, pod wpływem jakiejś chwili. Ważne to by zdecydować się na to co faktycznie jest nam potrzebne i będzie używane.