montaż rolet

Profesjonalnie zamontowane rolety w budynku

Zdecydowałem się wynajmować biura w budynku, którego byłem właścicielem, ponieważ tak naprawdę nie znalazłem innej alternatywy. Sprzedawać go nie chciałem a przerobienie pomieszczeń na mieszkania wymagałoby zbyt wysokiego nakładu finansowego a tego chciałem uniknąć.

Zlecenie montażu rolet firmie z Łodzi

montaż roletPrzeprowadziłem wywiad, który pozwolił mi oszacować ilość zainteresowanych firm wynajmem biur w moim budynku. Kalkulowało mi się to i postanowiłem zadbać o budynek, żeby podnieść jeszcze bardziej komfort. Postawą było zamontowanie rolet we wszystkich oknach, ponieważ tego głównie wymagali właściciele firm. Światło słoneczne odbijało się w komputerach i przez to praca była utrudniona. Musiałem znaleźć firmę, która sprzedawała i oferowała jednocześnie montaż rolet Łódź była miastem mieszczącym się najbliżej i to właśnie tam postanowiłem znaleźć taką firmę. Przyszło mi to bez trudu i już po tygodniu w moim budynku pojawiła się ekipa pracowników, którzy mieli wykonać montaż zamówionych przeze mnie wcześniej rolet. Ludzie, którzy przyjechali montować rolety w oknach byli bardzo profesjonalni i odpowiedzialni. To właśnie utwierdziło mnie w przekonaniu, że wybrałem dobrą firmę do współpracy. Rolety na oknach miały zostać zamontowane w ciągu czterech dni, jednak pracownicy z tej firmy wykonali ich montaż w ciągu trzech. Zaimponowali mi swoją pracowitością i osobiście pochwaliłem ich pracę u szefa tej firmy. Podziękowałem także za udaną współpracę.

W budynku wynająłem wszystkie biura. Nawet nie musiałem się specjalnie ogłaszać, bo wieść o nowym biurowcu szybko się rozniosła w całej miejscowości. Nawet lokale wynajmowała u mnie firma z Łodzi, która prowadziła w moim budynku swoją filię. Nie mogłem narzekać na brak zainteresowania.

Leave a Comment