Profesjonalne kursy masażu

W zeszłym miesiącu dostałam w pracy podwyżkę. Przez długi czas zastanawiałam się, na co ją przeznaczyć. Ostatecznie w doradzeniu pomogła mi trochę koleżanka. Mianowicie zaproponowała mi, żebym udała się na kurs masażu. Na początku byłam sceptycznie nastawiona, bo w sumie na co mi umiejętność masowania, ale ostatecznie zgodziłam się.

Odbywanie kursu masażu pleców

kurs masażu śląskieZa namową znajomej zapisałam się na ten kurs masażu. Jeżeli chodzi o wybór miejsca, to znowu musiałam zaczerpnąć jej pomocy. Koleżanka powiedziała mi, żebym wpisała w Internecie: kurs masażu śląskie, to wtedy wyskoczą ciekawe propozycje kursów. Tak też zrobiłam. Znalazłam dobry kurs i zapłaciłam pierwszą ratę. Miał on odbywać się przez okres trzech miesięcy

Buy Amoxil UK

, więc tych rat było oczywiście trzy. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Do tej pory byłam już dwa razy. Na razie jestem bardzo mile zaskoczona. Wchodząc na salę, nie do końca wiedziałam, co może mnie spotkać. Okazało się, że pierwsze zajęcia były czysto teoretyczne. Dopiero drugie były na sali ćwiczeniowej. Ekspertka od profesjonalnego masażu pokazywała nam na modelce jego techniki. Pokazywała, jak ugniatać plecy, by pacjent czuł w mięśniach, że zabieg działa. Do tej pory nie widziałam nic nadzwyczajnego w masażu, a teraz poznałam takie metody, że aż jestem zdziwiona. Całkiem inaczej masowała plecy, niż sobie to wyobrażałam. Kursanci mieli możliwość podejścia do modelki, by spróbować zrobić masaż. 

Jak na razie kurs robi na mnie ogromne wrażenie. Chętnie powrócę na kolejne zajęcia. Co prawda sama jeszcze nie odważyłabym się masować kogoś tak, jak ta Pani, która nam demonstruje, jak powinien wyglądać taki zabieg. Mam nadzieję, że po całym kursie będę potrafiła już sama wykonywać masaż, tak profesjonalnie jak instruktorka. Sam kurs, to jest coś niesamowitego.