Powiększanie ust w klinice medycyny estetycznej

Moda na powiększanie ust sprawiła, że obecnie zabieg ten jest dostępny w niemalże każdym mieście, nawet powoli usługi tego typu zaczynają się pojawiać w naprawdę malutkich miejscowościach. Jednakże chcąc powiększyć sobie usta i mieć jednocześnie pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem najlepszym pomysłem będzie skorzystanie z polecanej kliniki.

Popularne zabiegi medycyny estetycznej

polecana klinika medycyny estetycznej w ŁodziKiedy pojawił się internetowy trend na powiększanie ust sama zaczęłam się nim inspirować szukając z początku domowych metod. Oczywiście nie bawiłam się w zasysanie kieliszków ponieważ jak doskonale wiemy ten sposób jest bardzo niebezpieczny dla naszego zdrowia, a już na pewno nie daje żadnych estetycznych efektów. Początkowo powiększałam usta za pomocą makijażu, czyli po prostu używając do tego celu matowej pomadki do ust. Moja koleżanka z pracy powiększyła sobie usta w gabinecie kosmetycznym w naszym małym mieście, jednak efekt w ogóle mi się nie podobał i uważałam, że jest zbyt karykaturalny. Dopiero polecana klinika medycyny estetycznej w Łodzi sprawiła, że zaczęłam się zastanawiać na poważnie nad wykonaniem tego zabiegu jednak zamiast celować w nasz miejscowy gabinet zdecydowałam się skorzystać z usług profesjonalistów, aby mieć pewność, że efekty będą mnie w stu procentach satysfakcjonowały. Do zmiany swojego nastawienia przekonały mnie zdjęcia „przed i po” na stronie kliniki, które obrazowały doskonale właśnie takie rezultaty o jakich marzyłam, czyli delikatnie powiększone usta, które nie wyglądały, jak kaczy dziubek. Co ciekawe w klinice tej można było również skorzystać z nowoczesnej metody powiększania ust na płasko, która to właśnie sprawiała, że nasze wargi nawet przy większej ilości wstrzykniętego kwasu hialuronowego wciąż prezentowały się estetycznie i naturalnie.

Zdecydowałam się oczywiście na kwas hialuronowy ponieważ jest to związek występujący naturalnie w naszym organizmie co oznacza, że pod naszą skórę dostarczany jest składnik, który i tak w niej występuje. To on bowiem jest odpowiedzialny za wielkość naszych ust, czy też jędrność skóry z racji tego, że wiąże w naszym ciele cząsteczki wody. Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego nie sprawia zatem, że dostarczamy pod skórę obcych substancji, a jedynie uzupełniamy te naturalne.