Potrzebowałem docieplić budynek

Niedawno kupiłem mieszkanie. Wszystko wydawało się w nim w porządku. Mieszkanie kupiłem na wiosnę, a już wczesną jesienią dało się w nim odczuć pewne mankamenty. Dom był bardzo zimny. Rzeczywiście przy kupnie nie zwróciłem uwagi na to, że elewacja nie jest ocieplona. Ponieważ mieliśmy z żoną małe dziecko, musieliśmy przed zimą ocieplić budynek. Już teraz mieliśmy problem z zimnem, a co dopiero wtedy, kiedy zaczęłyby się mrozy.

Kto szybko dociepli budynek w pomorskim?

szybkie docieplanie budynków - pomorskieNiestety okazało się, że nie jest tak łatwo znaleźć kogoś, kto szybko dociepli budynek. Teraz zaczynał się sezon i takie usługi trzeba było zamawiać na minimum kilka tygodni wcześniej. A mnie jak na złość zależało, żeby to zrobić jak najszybciej ponieważ teraz miałem urlop w pracy i mogłem dopilnować fachowców. Musiałem znaleźć kogoś kto będzie miał wolny termin. Dałem ogłoszenie o treści: szybkie docieplanie budynków – pomorskie i czekałem na jakąś odpowiedź, jednocześnie szukając jakiejś firmy. Szybko dostałem odpowiedź na moje ogłoszenie. Odezwał się do mnie pan, który powiedział, że akurat ktoś mu zrezygnował i mógłby zacząć od jutra. Od razu się zgodziłem. Żonę z dzieckiem wysłałem do dziadków. Następnego dnia fachowiec przyszedł do domu i zrobił wstępne oględziny. Powiedział, że to typowa sytuacja, stary budynek, który szybko traci ciepło. Latem jest świetnie, zimą tragedia. Zaproponował ocieplanie budynku pianką. Powiedział, że to bardzo szybka i skuteczna metoda ocieplania budynków. W kilka dni załatwi całą sprawę, a pierwsze efekty czuć w pomieszczeniach od razu po ociepleniu. Zgodziłem się nie pytając nawet o cenę. Fachowiec wybrał odpowiednią grubość pianki i powiedział, że będzie stosował ocieplanie natryskowe. Miał zacząć od jutra, ponieważ dzisiaj musiał kupić odpowiednie materiały. Następnego dnia zjawił się z całą ekipą i od razu zabrali się do pracy.

Pierwsze efekty zauważyłem bardzo szybko. Docieplanie szło szybko i sprawie. Już wkrótce cały dom został docieplony. Żona kiedy wróciła z dzieckiem od razu powiedziała, że teraz to czuć ciepło już od progu. Takie docieplenie miało również inną zaletę. Dzięki temu nie musieliśmy w mieszkaniu, aż tak mocno grzać jak do tej pory. Dzięki temu zaoszczędziliśmy na rachunkach na ogrzewaniu i inwestycja bardzo szybko się zwróciła. Docieplanie mimo iż szybkie, było bardzo profesjonalne.