Potrzebowałam koszuli do porodu

Już za kilka dni miałam zgłosić się na porodówkę pobliskiego szpitala, ponieważ termin mojego porodu już minął, ale skurcze jeszcze nie nadchodziły. Gdyby nie nadeszły jeszcze przez kilka dni, miałam pójść do szpitala, po to aby lekarz w kontrolowany sposób wywołał skurcze i poród. Od znajomej która urodziła kilka dni temu dowiedziałam się, ze w tym szpitalu jest bardzo gorąco i nawet otwieranie okien w salach nic nie daje. Musiałam więc kupić sobie odpowiednią koszulę.

Kupno koszuli porodowej na ramiączka

Koszule do porodu na ramiączkachMiałam już kupioną koszulę do porodu, ale ona miała długi rękaw, a skoro na sali było gorąco to ona tylko przeszkadzałaby mi i wprawiała w dyskomfort. Potrzebowałam więc czegoś na ramiączka, przewiewnego, w czym nie będzie mi gorąco. Jeszcze tego samego dnia udałam się więc do sklepu z akcesoriami dla niemowląt i ubraniami dla kobiet w ciąży. Koszule do porodu na ramiączkach były w tym sklepie dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, a do tego w bardzo dobrej, niskiej cenie. Od razu zdecydowałam się zakupić jedną z nich w kolorze czarnym. Była ona wykonana ze świetnej jakości materiałów, które były bardzo delikatne i miękkie w dotyku. Koszulka którą wybrałam była elastyczna i rozciągliwa. Dzięki temu miałam pewność, że będę się w niej świetnie czuła. Ponieważ była ona akurat dostępna w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Już wkrótce mogłam przekonać się, że nie mogłam lepiej wybrać. Tak jak ostrzegała mnie moja koleżanka na sali porodowej było bardzo gorąco, dlatego koszulka na ramiączka bardzo mi się przydało. Jej ramiączka były regulowane, dlatego mogłam dobrać taką długość, żeby mi nie spadały z ramion. To było bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ nie każda koszulka tak miała. Ten model był przy tym idealny. Idealna była także długość koszulki, która z jednej strony zapewniała mi komfort, a z drugiej nie przeszkadzała położnej.

Jestem bardzo zadowolona z tej koszulki, tym bardziej że przydaje mi się ona także na długo po porodzie. Już od kilku tygodni chodzę w niej po domu, ponieważ posiada ona specjalne zapięcie umożliwiające szybkie karmienie dziecka piersią, bez konieczności nadmiernego rozbierania się. Materiał nie jest chłonny, dlatego nie brudzi się od pokarmu, a poza tym można ją prać w pralce, co jest bardzo wygodne.