Poszukiwania informatyka, który oferuje swoje usługi dla firm

Kilka lat temu założyłam własną działalność gospodarczą. Od tego czasu moja firma znacznie się rozrosła. Miałam już pod sobą kilku pracowników. Ponieważ była to firma mocno skomputeryzowana, każdy z pracowników miał własny telefon, komputer, laptopa i wiele innego sprzętu elektronicznego. Jak to czasem bywa, taki sprzęt może się psuć. Ponieważ nie były to wcale pojedyncze przypadki, zdecydowałam się zatrudnić informatyka, który zajmowałby się wszystkimi sprzętami elektronicznymi które posiadałam.

Skorzystałam z usług dobrego informatyka

usługi informatyczneMoja koleżanka poradziła mi, żebym nie związywała się długoletnią umową z żadną firmą informatyczną, ponieważ są one bardzo drogie, a na naprawę sprzętu trzeba czekać nawet kilkanaście dni. O wiele lepiej jest zatrudnić informatyka, który będzie świadczył usługi informatyczne tylko w mojej firmie. Poleciła mi ona nawet bardzo dobrego specjalistę, który akurat szukał pracy. Dowiedziałam się od niej, że jest to doświadczona osoba, która posiada bardzo dobre referencje. Jego stawki nie były zbyt wysokie, dlatego mogłam go zatrudnić na pełen etat. Zadzwoniłam na podany numer telefonu i zapytałam, czy zgodziłby się na moje warunki. Umówiłam się z nim na spotkanie podczas, którego podpisaliśmy umowę. Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry pomysł. Informatyk świadczył mi swoje usługi od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcie biura. Dzięki temu, jak tylko coś się działo z komputerami bądź laptopami pracowników był on na miejscu i od razu mógł zabrać się za naprawę. Działał on szybko i sprawnie, ale co najważniejsze skutecznie. Oprócz zajmowania się drobnymi usterkami sprzętu zmodernizował także wewnętrzną sieć eternetu, dzięki czemu pozostali pracownicy mogli sprawniej korzystać ze swojego sprzętu. Jestem bardzo zadowolona z faktu, że zdecydowałam się go zatrudnić.

W między czasie dowiedziałam się także, że teraz bardzo modne stało się zatrudnianie pojedynczych osób, które świadczą usługi informatyczne dla firm. Sieć rozwinęła się już na tyle wyraźnie, że osoby bez wykształcenia informatycznego nie są w stanie samodzielnie zajmować się problemami z elektroniką. Natomiast informatycy nie chcą pracować jaki wynajęci pracownicy, ponieważ więcej zarobią przez zatrudnienie na etacie w jednym miejscu.