Poszukiwania balkonetkowych staników

Odkąd tylko stałam się nastolatką moje piersi zaczęły bardzo szybko rosnąć. Wręcz nieproporcjonalnie do reszty ciała. Teraz kiedy jestem już dorosłą kobietą mogę poszczycić się naprawdę okazałym biustem. Ma to swoje plusy, ale często stwarza też problemy. Często mam problem z doborem odpowiednich biustonoszy. Ostatnio wybierałam się na wesele mojej przyjaciółki. Miałam piękną kreację z płytkim i szerokim dekoltem i musiałam dobrać do niej odpowiedni stanik.

Jaki stanik najlepszy przy dużych piersiach?

balkonetkowe staniki - duże rozmiaryW sklepie, w którym kupowałam sukienkę usłyszałam od sprzedawczyni, że do takiego dekoltu najlepiej sprawdzi się stanik balkonetkowy. Szczerze mówiąc, pierwszy raz słyszałam od niej tą nazwę. Dla mnie stanik, to był zawsze tylko stanik – nie ważne jak się nazywał. Po powrocie do domu postanowiłam sprawdzić, co to za biustonosz. Wpisałam w wyszukiwarkę internetową balkonetkowe staniki – duże rozmiary i zaczęłam przeglądać wyniki. Sprzedawczyni miała rację. Były to staniki, które najlepiej pasowały dla kobiet o pokaźnych biustach. Nie miałam więc problemów ze znalezieniem swojego rozmiaru, co zazwyczaj sprawiało mi największy problem. Balkonetkowe staniki są dość mocno zabudowane. Ich miseczka pokrywa większą część piersi. Dobrze to wygląda przy dużych biustach, ponieważ piersi nie sprawiają wtedy wrażenia, że wylewają się z pod ubrania. Jednocześnie górna część piersi jest odkryta, dlatego takie biustonosze zaleca się do płytkich i szerokich dekoltów, takich jak ten w mojej kreacji. Ponieważ staniki takie są polecane przy dużych biustach często można znaleźć modele usztywniane fiszbinami. Dzięki im biust jej odpowiednio podtrzymywany i eksponowany. Bardzo spodobał mi się ten model. Postanowiłam zamówić stanik balkonetkowy w kolorze sukienki z przezroczystymi ramiączkami. Już kilka dni później kurier dostarczył mają przesyłkę.

Biustonosz balkonetkowy bardzo dobrze wywiązał się ze swojej roli. Jeszcze nigdy nie miałam na sobie tak dobrze dopasowanej bielizny. Stanik bardzo dobrze eksponował mój dekolt i podkreślał biust. Był również bardzo wygodny. Fiszbiny nie wbijały się się w ciało, ale mocno trzymały piersi, które nie wylewały się z pod ubrania. Byłam tak bardzo zadowolona, że od razu po powrocie do domu zamówiłam jeszcze kilka takich modeli.