Popularne rolety do mieszkań

Wielu Polaków w swoich oknach ma zawieszone firany, żaluzje lub rolety. Te ostatnie są stosunkowo tańsze od żaluzji drewnianych. Takie rolety z materiału można zakupić praktycznie w każdym sklepie ogólnobudowlanym, salonie z oknami oraz często w marketach spożywczych. Jeśli potrzebujemy rolety na wymiar możemy kupić je na przykład na stronach internetowych.

Rolety na zamówienie klienta

rolety na wymiar lublinDo standardowych rozmiarów okien kupimy gotowe rolety. Jeśli potrzebujemy rolety na wymiar Lublin ma kilka salonów, które takie wykonują. Na specjalne zamówienie klienta przygotują nawet rolety na okna dachowe lub duże tarasowe. Od wielu lat najmodniejsze rolety to dzień i noc. Są to przekładane pasy materiału o różnej przepuszczalności światła. Dzięki czemu w nocy możemy mieć bardziej przyciemnione, natomiast w dzień mniej. Takie rolety są także dobrą alternatywą dla osób, które nie lubią mieć w swoich oknach zawieszonych firan lub zasłon. Cena za gotowe rolety na okno o szerokości 40 cm to koszt około 40 złotych. Jeśli mamy jednak niestandardowe okna to powinnismy wykonać rolety na zamówienie, których koszt może sięgać około 100 złotych. Cena za rolety zależy także od rodzaju prowadnic oraz od kasety. Jeśli chcemy okna w kasecie, która ma funkcję głównie ochronną to cena za rolete będzie wyższa. Kasety zawsze stanowią ochronę przed ewentualnym nieprawidłowym zwijaniem rolety.

Rolety w naszych oknach zawsze wyglądają dobrze. Napewno muszą być dobrze zamontowane by służyły nam długi czas. Takie rolety wykonane z odpowiedniego materiału i z dużą estetyką mogą stanowić swojego rodzaju ozdobę do okna. Wszystkie rolety czy przyciemniające czy dzień i noc kupimy w najlepszych sklepach z roletami i lepiej zaopatrzonych salonach z firanami do mieszkań.