Polecane kamery IP

Mówiąc o kamerze IP na pewno miałem na myśli bardzo dobrze działającą kamerę, która wymaga jedynie podłączenia do sieci elektrycznej oraz do internetu. Jednak dzisiejsze kamery jak sprawdzałem w sklepie znajdującym się niedaleko mojego miejsca zamieszkania gwarantuję połączenie WIFI, dzięki czemu nie trzeba jednego dodatkowego kabla kłaść.

Montaż pierwszej kamery IP

dahua kamera ipOkazuje się, że nie tylko w firmach takie kamery sprawdzają się bardzo dobrze. Również w takich miejscach jak właśnie domy czy miejsca użytku publicznego można zamontować naprawdę skuteczne i tanie kamery. Ja nie miałem jakiegoś większego budżetu, wiec tak naprawdę nie wiedziałem, czy będę mógł sobie pozwolić na kamery IP. Bardzo interesował mnie producent dahua kamera ip od niego wydawała się naprawdę bardzo dorze. Znam się trochę na sprzęcie elektronicznym, dlatego mogę wam powiedzieć, że faktycznie ten model kamery, na który się zdecydowałem powinien bardzo dobrze dać sobie radę. Jeśli mogę coś powiedzieć, to na pewno nie mogłem się doczekac jak uda mi się zamontować kamerę u siebie w domu. Czekałem też na to, jak kamera będzie gwarantowała bezpieczeństwo, ale to na pewno nastąpi zaraz po tym jak się okaże, że wszystko dobrze działa. W dzisiejszych czasach jednak zainteresowanie kamerami jest spore. Zwłaszcza, że za podstawową kamerę IP możecie zapłacić już kilkadziesiąt złotych, więc nie jest to dużo.

Oczywiście wybierając kamery za kilkaset złotych możecie oczekiwać od razu dodatkowych funkcji, na przykład włączenie nagrywania obrazu jak coś zmieni się na zapisanej klatce. Jeśli chodzi o mnie na pewno będę testował takie rozwiązania bardzo często, zwłaszcza, że faktycznie są one dość ciekawe. Wiele dostępnych kamer na pewno zagwarantuje mi rozrywkę i naukę na kolejne kilka tygodni.

Leave a Comment