Opakowania kartonowe od sprawdzonego producenta

Zdecydowałem się na sprzedaż wysyłkową, bo taka forma prowadzenia działalności dawała mi więcej możliwości. Musiałem się do tego przygotować w odpowiedni sposób, ponieważ wcześniej tego nie robiłem. Nie było to jednak tak skomplikowane i poradziłem sobie całkiem sprawnie. 

Zamawianie opakowań u producenta

Producent opakowań kartonowychDzięki sprzedaży wysyłkowej mogłem wprowadzić więcej produktów do oferty i tak też zrobiłem. Część produktów musiała być wysyłana w opakowaniach kartonowych i potrzebowałem ich sporą ilość. Nie chciałem opakowań kupować w sklepie, gdyż ceny były tam za wysokie i mi jednak była potrzebna duża ilość. Producent opakowań kartonowych był najlepszym partnerem do interesów, gdyż mogłem u niego zamawiać dowolną ilość i na dodatek ceny były bardzo niskie. Opłacało mi się to, dlatego postanowiłem odezwać się do sprawdzonego producenta. Skąd wiedziałem, kto nim jest? Mój szwagier od dziesięciu lat zamawiał opakowania z jednego miejsca i to właśnie on polecił mi tego producenta. Oferował on opakowania różnej wielkości i na dodatek miał najniższe ceny na rynku. Opakowania były mocne i wiedziałem, że zapakowany do nich towar będzie stabilny. Zadzwoniłem do producenta opakowań i od razu zaznaczyłem, od kogo dostałem namiar. Dzięki temu już z góry dostałem rabat. Zamówiłem tysiąc opakowań kartonowych różnej wielkości i zamówienie otrzymałem już następnego dnia wraz z fakturą do zapłaty. Opiewał na niej termin siedmiodniowy, co było dla mnie korzystną formą płatności.

Sprzedaż wysyłkowa przynosiła dużo większe zyski. Wynajmowałem tylko duży magazyn, w którym trzymałem wszystkie produkty, przeznaczone na sprzedaż. Miałem tam też własne biuro i nie płaciłem za dodatkowe powierzchnie. Zmiany te przyniosły mi same korzyści, co mnie cieszyło.