Nowa pościel bardzo mi się spodobała

Moja mama kupiła nam prezent z okazji rocznicy ślubu. Co roku stara się nas czymś zaskoczyć i kupuje nam różne rzeczy, które przydają nam się w domu. Generalnie zawsze mówię, że nie musi sobie robić żadnych wydatków. Mama jest na emeryturze i nie ma za wysokich wpływów ale stara się zawsze nam coś kupić chociaż jakiś drobiazg. Mama różne rzeczy wyszukuje w Internecie. Wówczas udaje jej się kupić taniej bo w sklepach stacjonarnych zazwyczaj wszystkie rzeczy są dużo droższe.

Dostaliśmy od mamy piękną pościel

elegancka pościel elway 160x200Tym razem było tak samo. Dostaliśmy od mamy bardzo dobrej jakości pościel. Elegancka pościel elway 160×200 została przez mamę wybrana w sklepie internetowym. Mama kupiłam jeden komplet dla nas i jeden dla siebie. Dla nas wybrała pościel w kolorze szarym bez zbędnych kwiatów i wzorów. Wiedziała, że my lubimy stonowane wzory. Dla siebie zamówiła pościel w kwiaty. Pokazała mi ją i muszę przyznać, że prezentowała się bardzo elegancko. Elegancka pościel elway 160×200 była bardzo dobrej jakości. Można było ją prać w pralce a także bez problemów pracować. Pościel nie tracił kolorów. Już kiedyś mama miała pościel z tej serii i była z niej bardzo zadowolona. Po rozpakowaniu prezentu włożyłam ją do pralki. Wszystkie ubrania czy pościele zawsze najpierw piorę. Kiedyś przeczytałam, ze tak należy robić i jakoś tego się trzymam. Pościel kiedy wyschła prezentowała się super. Była bardzo miękka w dotyku. Od razu postanowiłam ją założyć na naszą kołdrę i poduszki. Pościel spodobała się także mojemu mężowi. bardzo dobrze nam się w niej spało. Podziękowałam mamie za kolejny piękny i trafiony prezent, z którego będziemy chętnie korzystać. Mama była bardzo szczęśliwa, że udało jej się trafić z pościelą i że kolor nam przypasował.

Zostawiłam sobie nazwę firmy, która zajmuje się produkcją pościel. Wiedziałam, że na pewno jeszcze nie raz zamówię coś od nich tym bardziej, że poza pościelą posiadają także na stanie koce i prześcieradła. Poza tym dowiedziałam się, że jestem w ciąży i sprawdzałam, że można u nich kupić także pościel dostosowaną dla małych dzieci i nie tylko. Jeszcze nie chciałam nic zamawiać. Jak będę miała pewność, że z dzieckiem jest wszystko dobrze to zrobię jedne , duże zakupy żeby nie płacić dwa razy za dostawę do domu.