Niska cena i wysoki komfort z rożkami

Rożki kiedyś nazywane były becikami. Dziś nieco rzadziej używa się tego określenia, ale funkcja, pozostała ta sama. Mowa o produkcie, który staje się niezbędną rzeczą w każdym domu, w którym pojawia się maluszek. Kawałek materiału z usztywnieniem lub bez ułatwia codzienne funkcjonowanie z bobasem i zapewnia mu komfort oraz wygodę.

Najlepszy sen w rożku niemowlęcym

rożek do spania dla niemowlakaMożna używać go zamiennie jako pościel, otulacz czy kocyk. Pierwsze doby bobasa w domu to nowość i dla niego i rodziców, którzy muszą podołać nowym obowiązkom i sprostać wymaganiom dziecka. Rożek do spania dla niemowlaka ułatwia także nauką prawidłowego podnoszenia go, tak, aby nie zrobić mu krzywdy. Beciki są specjalnie wyprofilowane, w taki sposób, aby dobrze podtrzymywały główkę brzdąca. Najczęściej korzysta się z nich około 3 miesiące, ale po tym okresie artykuł może sprawdzać się np. w roli dywanika do zabawy. Dziecko w rożku, to bezpieczne dziecko podczas podnoszenia, noszenia oraz odkładania do łóżeczka. Są w uniwersalnych rozmiarach, dlatego be najmniejszego problemu zmieszczą się zarówno w gondoli, koszu Mojżesza, jak i kołysce. Dzięki temu rodzice mają ułatwione odkładanie swojej pociechy. Warto wspomnieć, że najlepszym wyborem są te, które stworzone zostały z naturalnych surowców, takich jak bawełna czy bambus. Dają one niezwykłą wygodę oraz otulenie maluszkowi. Ponadto nie uczulają.

W innym wypadku tworzywo mogłoby spowodować dyskomfort, a nawet obtarcia. Istotna jest kontrola posiadanych certyfikatów i atestów bezpieczeństwa, które są gwarancją najwyższej jakości. Wiele dostępnych gadżetów na rynku ich nie posiada, przez napływ chińskich artykułów pochodzących z masowych produkcji. Dlatego warto pytać sprzedawców o posiadane potwierdzenia pochodzenia.