Niedrogi drink bar na weselne przyjęcie

Zbliża się moje wesele. Praktycznie wszystko jest już zapięte na ostatni guzik, za wyjątkiem kilku szczegółów. Przede wszystkim muszę wynająć profesjonalny drink bar, bo jest to duże udogodnienie dla pary młodej. Byłam na weselu u swojej siostry, na którym barmani serwowali przepyszne drinki i goście weselni byli zachwyceni. Chciałabym, aby na moim weselu było podobnie, a nawet lepiej. Zależy mi przede wszystkim na dobrej zabawie moich gości i jestem w stanie zapłacić za to każde pieniądze.

Popularne drink bary w Warszawie

mobilny drink barWejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i zapoznam się z dostępnymi ofertami mobilnych drink barów w Warszawie. Muszę przyznać, że ceny są bardzo przystępne, nawet niższe niż w mojej rodzinnej miejscowości – Legnicy. Za wynajęcie drink baru z dwoma barmanami na całą noc trzeba zapłacić około tysiąca dwustu złotych. Oczywiście, w cenie nie jest wliczony alkohol, który kupuje para młoda w swoim zakresie. Zadzwoniłam pod wskazany numer jednej z firm i dowiedziałam się wielu szczegółów. Tai mobilny drink bar zapewnia wszelkie dodatki do drinków jak kostki lodu, parasolki, owoce, słomki. Firma zapewnia też szło i pokazy barmańskie. Odbywają się co najmniej trzy pokazy barmańskie, które są bardzo ciekawe. Polegają one na organizowaniu różnych konkursów z nagrodami dla gości, żonglowaniu butelkami, mają też elementy pirotechniczne. Widziałam taki pokaz i byłam szczerze zachwycona. Bramani rozdają gościom weselnym karty z menu i goście mogą sobie wybrać dowolne drinki. Następnie barman zbiera zamówienie, a za kwadrans drinki są już gotowe. Należy po nie udać się do baru i ustawić w kolejce. W tym czasie najczęściej są już organizowane słynne pokazy barmańskie. Goście, stojąc w kolejce po drinka, nie muszą się nudzić.

Jestem umówiona z właścicielem drink baru na rozmowę. Jak dojdziemy do porozumienia to już jutro podpiszę umowę. Wesele odbędzie się za niecały miesiąc, więc powinnam się pośpieszyć. Mam jednak nadzieję, że jutro uda mi się załatwić tę sprawę. Mój narzeczony jest zachwycony tym pomysłem wynajęcia mobilnego drink baru, bo jest to niemałe ułatwienie dla nas i daje poczucie komfortu psychicznego. Za wynajęcie drink baru właściciel firmy chce dwa tysiące złotych, co uważam za cenę do negocjacji.