“Nie mylić z miłością”. Jak rozmawiać o miłości?

Wiele osób przyznaje, że życie bez miłości nie jest tak piękne, jak mogłoby się wydawać. Niby mówią, że życie singla nie narzuca żadnych ograniczeń. Jednak warto mieć też taką osobę, która w razie potrzeby będzie w stanie przytulić, pocieszyć i zrozumieć. Jednak czym tak naprawdę jest miłość? Dla wielu zaskoczeniem może być to, że postanowiła się do tego odnieść doskonale znana wszystkim piosenkarka Katarzyna Nosowska. Oto jej książka “Nie mylić z miłością”.

Z głowy dla serca

Jest to książka bardzo specyficzna, która mówi o miłości na różnych płaszczyznach. Autorka mówi o początkowych uniesieniach, pierwszych pocałunkach, wzlotach i upadkach, ale także wspomnieniach. Dobre jest to, że Nosowska jest taką osobą, która nie wysnuwa żadnych psychologicznych filozofii. Takie nie są zrozumiałe dla wielu czytelników. Piosenkarka postanowiła napisać takie słowa, prosto z głowy, które mają trafić do serc wszystkich osób. Pisze tak, aby każdy był w stanie zrozumieć jej tok myślenia, dzięki czemu będzie w stanie zapanować nad miłością. Wydawać by się mogło, że jest to zrozumiałe, ale przykłady z życia pokazują, że tak nie jest. Całkiem możliwe, że myślenie wielu osób będzie w stanie się zmienić po lekturze tej książki, która okraszona jest także specyficznym humorem autorki. To dzieło, które na pewno jest w stanie wywołać uśmiech na twarzy, ale także skłonić do refleksji. Książka jest dobrą propozycją dla tych wszystkich osób, które chcą znaleźć odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące miłości.

Od śpiewania do pisania

Obserwując na scenie Katarzynę Nosowską, która wraz z zespołem Hey koncertowała po całej Polsce, trudno było wyobrazić sobie to, że będzie ona w stanie pisać tak poważne książki. Jej pierwsza publikacja dla wielu okazała się zaskoczeniem. Niewielu bowiem zdawało sobie sprawę z tego, że potrafi ona tak wnikliwie podejść do tematu, dokonując trafnych spostrzeżeń. Tak samo jest z tą propozycją z roku 2023. Jest ciekawie, interesująco, przez co można zastanowić się nad własnym życiem.