Najlepsze są szydełkowe prezenty

Jak tylko dowiedziałam się, że moja przyjaciółka jest w ciąży, to nie mogłam się doczekać momentu, aż urodzi i jako dobra ciocia będę mogła rozpieszczać je do woli. Ani ja sama, ani w rodzinie, ani wśród bliższych znajomych jeszcze nie pojawiło się dziecko, więc to będzie pierwsze. Nic więc dziwnego, że każdy oszalał ze szczęścia na tym punkcie. 

Szydełkowe ozdoby w prezencie

kupię szydełkowe ozdobyW końcu ten wielki i wyczekany dzień nadszedł i nareszcie ten maluszek przyszedł na świat, a konkretnie dołączyła do nas mała dziewczynka – Antosia. Wszyscy zakochali się w niej od pierwszego wejrzenia. Ja sama, jak ją odwiedziłam już w domu, to nie mogłam się na nią napatrzeć. Kiedy tak siedziałam u niej w pokoju, to pomyślałam, że fajnie byłoby ten pokój jakoś upiększyć. Długo szukałam jakiś fajnych drobiazgów, ale jakoś nic specjalnie nie przypadło mi do gustu. Wpadłam na pomysł, że kupię szydełkowe ozdoby, które sprawią, że jej pokoik będzie jeszcze bardziej przytulny. Znalazłam kilka fajnych propozycji. Najbardziej spodobał mi się pomysł kupienie jej szydełkowanych literek, które po zawieszeniu na ścianę w odpowiedniej kolejności będą przedstawiać słowo Antosia – czyli jej imię. Widziałam takie rozwiązania na zdjęciach i bardzo mi się ten pomysł spodobał, a też moja przyjaciółka wspominała, że zbiera się do zakupu czegoś takiego, no to udało mi się ją wyprzedzić. Znalazłam też parę innych ciekawych rzeczy, jak na przykład urocze małe aniołki, które są ręcznie robione i malowane. Postanowiłam, że też je kupię. Miałam już zakończyć zakupy, ale znalazłam coś, czemu po prostu nie mogłam się oprzeć. Szydełkowane misie. Wyglądały tak pięknie, tak uroczo. W dodatku to wykonanie. Dawno nie widziałam czegoś, co jest tak dobrze zszyte, zrobione. Widać, że ktoś kto to robi, wykonuje to ze swojej pasji, a nie z przymusu i naprawdę lubi to robić. 

Kiedy mogłam już podarować moje prezenty przyjaciółce, to jej mina była warta wszystkiego. Aż się wzruszyła. Powiedziała, że dawno nie widziała czegoś, tak dobrze wykonanego i tak pięknego. Najbardziej spodobały się jej te misie. Wspominała, że sama takie miała wykonane przez jej babcię, a teraz jej córeczka będzie też mogła bawić się takimi. Bardzo się cieszę, że mogłam jej sprawić tyle radości, takimi drobiazgami.