Na czym polega działanie osocza bogatopłytkowego?

Jak wiadomo medycyna estetyczna posiada naprawdę wiele różnych sposobów dzięki którym można liczyć na pozbycie się zmarszczek. Mimo wszystko takie skazy na skórze to coś nieestetycznego, także dobrze jest postarać się o odmłodzenie swojej twarzy. Opiszę w tym tekście jedną z metod dzięki którym można to osiągnąć.

Czemu kobiety decydują się na osocze bogatopłytkowe?

osocze bogatopłytkowe legionowoByć może już kiedyś słyszałyście o wampirzym liftingu. Korzystają z niego najsławniejsze celebrytki, a dzieje się tak przez jego sporą skuteczność. Jeśli nie chcecie spróbować chirurgii plastycznej, a przy tym także botoks nie jest dla was bo obawiacie się nienaturalnego wyrazu twarzy to tak lifting będzie w sam raz. Wykorzystuje się tu krew pacjentki. Pobiera się z Kri osocze bogatopłytkowe, które jest następnie wstrzykiwane pod skórę, lub też podawane z pomocą wolumetrii. W każdym razie wypełnia się tą substancją zmarszczki. Jednak nie chodzi tylko o ich wypełnienie. W osoczu zawarte są składniki dzięki którym pobudza się fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu oraz stymuluje się komórki do namnażania. W ten właśnie sposób skóra waszej twarzy jest odmładzana. Jednocześnie dobrze jest też zauważyć że powstają nowe naczynia krwionośne. Także trzeba przyznać że naprawdę wartościowe jest osocze bogatopłytkowe Legionowo jest miastem w którym moja żona zdecydowała się na taki lifting. Przyznam że naprawdę widać różnice, obecnie nie posiada tylu zmarszczek dzięki czemu wygląda o wiele młodziej. Zapewne każda z was będzie zadowolona mogąc zobaczyć w lustrze młodszą twarz.

Skoro medycyna estetyczna oferuje tak wiele metod to warto byłoby z którejś z nich skorzystać. Osocze bogatopłytkowe to z pewnością sposób dzięki któremu można liczyć na spore efekty. Oczywiście trzeba się przekonać jak to zadziała na waszej skórze twarzy.