Modne, klasyczne firany do Twojego salonu

Remont mieszkania nie jest łatwy ani szybki, jednak mnie zawsze motywuje mnie myśl, że za miesiąc, dwa będzie pięknie. Właśnie wraz z mężem powoli kończymy wykańczać naszego pierwsze własne mieszkanie, chociaż był to bardzo intensywny czas i nie zawsze wszystko szło po mojej myśli, to już powoli widać planowany efekt i już powoli szare ścianę zamieniają się w dom i mój i mojej rodziny azyl.Dodatkową dawką emocji było to, że właśnie tworzymy nasz własny dom. Ostatnim i najprzyjemniejszym etapem było wybranie i powieszenie firanek.

Salon z modnymi, klasycznymi firanami

modne firany klasyczne do salonuWykończenie mieszkania zaczęliśmy oczywiście od dokładnego rozplanowania wszystkiego. Pracę remontowo-wykończeniowe rozpoczęliśmy od kładzenia gładzi na ścianach i od pomalowania ścian. Następnie przyszedł czas na podłogę, na szczęście z panelami w miarę szybko sobie poradziliśmy. W międzyczasie oczywiście zastanawialiśmy się nad wykończeniem łazienki i kuchni. Teraz natomiast wybieramy modne firany klasyczne do salonu oraz poduszki na sofę. Właśnie kupione białe firanki i kolorowe zasłony dodały niepowtarzalnej elegancji oraz sprawiły, że salon stał się bardzo przytulny.Tym bardziej cieszyliśmy się kupując firanki, ponieważ wiedzieliśmy, że to ostatni etap naszego remontu. Ponadto wybrane przez nas firanki prezentują się przepięknie. Firanki to zazwyczaj ostatni etap urządzania lub remontu mieszkania. Firanki w oknach sprawiają, że mieszkanie od razy staje się bardziej przytulne. Firanki dodają uroku i ciepła w każdym pomieszczeniu. Delikatne, zwiewne firanki będą z pewnością pasowały do każdego pokoju dziennego. Dodatkowo firanki odseparowują od życia za zewnątrz oraz od wzroku wścibskich sąsiadów. Teraz kiedy z dworu patrzę w swoje okna widzę przepięknie okładające się firany. Które sprawiły, że nasze remontowane mieszkanie stało się w końcu naszym domem. Jestem bardzo zadowolona z tego wyboru.

Remont oraz wykończenie mieszkanie jest z pewnością czasochłonny jednak efekt zawsze jest pozytywnie zaskakujący. Równie dużo energii trzeba włożyć w wybór mebli, paneli czy kafelek, jak wszystkich dodatków tak jak: firanki, obrusów,  poduszek. A wszystkie takie dodatki tworzą nasz dom, szczególnego ciepła oraz uroku dodały właśnie zakupione i powieszone firanki.