Model wózka 3w1

Obserwując matki z dziećmi, można zaobserwować, że prawie każda z nich posiada inny model wózka. Dla maluchów od urodzenia, do momentu aż nie zaczną samodzielnie siadać, wykorzystuje się gondole, a dla starszych dzieci, przeznaczone są spacerówki. Wózek służy każdemu dziecku przeciętnie przez dwa – trzy lata, gdyż później z niego wyrasta i chce samodzielnie spacerować.

Zawartość zestawu Vulcano 3w1

bebetto vulcano 3w1Firma Bebtto oferuje swoim klientom możliwość zakupienia gondoli i spacerówki oddzielnie lub w komplecie. Wózki są sprzedawane w zestawie 2w1 i 3w1. Jeżeli zależy nam na zaoszczędzeniu pieniędzy na zakupie wózka dla malucha, to najlepiej wybrać Bebetto Vulcano 3w1, gdyż w jednej cenie otrzymamy gondolę, spacerówkę i fotelik samochodowy dla dziecka od urodzenia do około dwunastu miesięcy. Wszystkie elementy wózka są montowane w łatwy sposób na tym samym stelażu, więc oszczędzamy miejsce na przechowywanie tychże części. Dzięki wykonaniu go z aluminium, cały wózek jest lekki i waży zaledwie niecałe dziesięć kilogramów, więc bardzo mało jak na tą kategorię. Gondola posiada opływowe kształty i ma wysokie brzegi, dzięki czemu maluch w środku jest dobrze zabezpieczony. Spacerówka składa się z wygodnego siedziska z regulowanym oparciem i podnóżkiem. Maluch może w trakcie spaceru prosto siedzieć lub się położyć żeby się zdrzemnąć. Duża, rozkładana budka, doskonale chroni malucha przez promieniowaniem słonecznym, deszczem, wiatrem i hałasem. Od strony rodzica, w budce znajduje się małe, siateczkowe okienko, przez które może on cały czas obserwować dziecko. Rączka do prowadzenia posiada regulację wysokości i jest pokryta antypoślizgową tkaniną. Prowadzenie wózka jest komfortowe nie tylko dla dziecka, ale także dla rodzica, gdyż koła są wyposażone w amortyzatory z ręczną regulacją.

Przeciętna cena zestawu wózków Bebetto 3w1, to koszt około tysiąc sześćset złotych. W tej cenie klient otrzymuje stelaż, gondolę, spacerówkę i fotelik samochodowy. Ponadto w komplecie dołączona jest folia przeciwdeszczowa i moskitiera. Można do wózka dokupić jeszcze parasolkę lub mufkę na dłonie. Jeszcze jednym, ważnym elementem wózka jest pojemna torba na zakupy znajdująca się między kołami i praktyczna torba pielęgnacyjna zawieszona na poręczy do prowadzenia.