Masowa sprzedaż nocnych lampek

Moja firma zajmuje się produkcją lamp nocnych. Całkiem dobrze nam to idzie. Mamy też własny punkt sprzedaży. Wielu klientów od nas kupuje lampki do własnego użytku lub zgłaszają się do nas też sieci sklepów. To dla nich przede wszystkim produkujemy lampy nocne. Oni składają zamówienie na określoną ilość i rodzaj a my je dla nich wytwarzamy.

Niewielka lampa nocna na szafce

nocna lampkaProdukujemy rożne lampki nocne. Mamy własne modele, ale też wykonujemy takie modele jakie zażyczą sobie klienci. Tutaj w tym przypadku to musi nastąpić  sprzedaż masowa takich lamp. Jeśli ktoś od nas zamówi określony wzór lampy to musi zamówić kilkanaście sztuk takiego wyrobu. Tak by nam się to porostu opłacało wyprodukować. Ale mamy swoich stałych klientów, więc myślę, że nie było by problemu by takie wyprodukować. Uważam, że nasza firma rozwija się dobrze właśnie dzięki indywidualnym zamówieniom. Trzeba przyznać, że sieci sklepów mają różne pomysły na to jak ich lampy miały by wyglądać. Nocna lampka jak wiadomo nie może być zbytnio duża. Ona ma stać przecież na nocnej szafce przy łóżku. A więc jak sobie można wyobrazić to nie może być zbytnio wysoka. My raczej specjalizujemy się w takich małych lampkach nocnych. Dopiero mamy początek roku a my już mamy zamówienia na kilkadziesiąt tysięcy sztuk lamp nocnych. Trzeba przyznać, że to sporo, ale jak na masową sprzedaż to wcale nie są to duże zamówienia jak podzielimy je na klientów którzy je zamówili. Ogólnie mówiąc wyjdzie, że mamy złożone zamówienia od dziesięciu innych punktów sprzedaży, głównie są to sklepy meblowe.

Zajmujemy się masową produkcją lampek nocnych. Są one takie małe, zapewne każdy kojarzy jak taka lampa nocna wygląda. Głównie składają u nas zamówienia inne firmy, które zajmują się bezpośrednią sprzedażą mebli a w jako dodatek używają lamp nocnych. Stosujemy u nas ceny hurtowe, więc to na pewno przyciąga nowych klientów.