Małe krzesła świetnie pasują do niskiej ławy

Zastanawiałem się ostatnio jak mogę wzbogacić wnętrza w moim mieszkaniu. Pomyślałem sobie, że mój salon jest trochę bez wyrazu i że powinienem coś zmienić. Z moją przyjaciółką Darią usiedliśmy przed laptopem i zaczęliśmy szukać jakichś ładnych mebli, które by mi przypasowały. Byłem zachwycony małymi krzesłami, które znaleźliśmy. Zamówiliśmy kilka takich i muszę powiedzieć, że znakomicie pasują do mojej niskiej ławy. Czasami warto się zastanowić nad doborem elementów do salonu. W moim przypadku wszystko wyszło wyśmienicie.

Niskie krzesełka mogą być bardzo stylowe

małe krzesłaUwielbiam urządzam ze znajomymi karaoke w moim mieszkaniu. Spotykamy się w każdą sobotę i robimy małą imprezkę ze śpiewem i tańcem. Miło jest czasami się trochę rozerwać. Zawsze siadamy wtedy na moich małych krzesełkach, które zamówiłem przez Internet. Gdy zaprosiłem znajomych pierwszy raz od kiedy je dostarczono, byłem bardzo ciekaw ich reakcji. Okazało się, że wszyscy są zachwyceni. Teraz małe krzesła są nieodłączną częścią mojego mieszkania. Mam w salonie dość niską ławę i zawsze mnie denerwowało, że krzesła są zbyt wysokie i trudno jest do niej sięgnąć. Teraz na szczęście ten problem jest już za mną, a krzesła nadają pomieszczeniu niepowtarzalny styl. Mój siostrzeniec będzie miał niedługo komunię i zasugerowałem swojej siostrze, że mógłbym mu w prezencie kupić zestaw takich krzeseł. Pasowały by mu do pokoju. Marcinek jeszcze nie wie, jaki prezent mam zamiar mu przywieźć, ale sądzę, że nie będzie zawiedziony. Pamiętam, że gdy byłem małym chłopcem, moja prababcia miała jedno takie małe krzesło i byliśmy nim naprawdę zachwyceni. Spodziewam się, że dziesiejsze dzieciaki mają podobny gust. Na takim krześle można swobodnie stanąć, jeśli chcemy sięgnąć coś z góry. Niższe krzesło co prawda nie pozwoli nam sięgnąć na najwyższe półki, ale będzie bardziej stabilne. Warto zastanowić się nad kolorem takich krzeseł, żeby idealnie podkreślały charakter wnętrza. Moje są brzoskwoniowe i jestem bardzo zadowolony.

Ostatnio spotkaliśmy się w moim mieszkaniu z Darią i mają i mieliśmy świetną zabawę. Tańczyliśmy do białego rana a w przerwach siadaliśmy na moich wspaniałych, małych krzesłach. Gdy nie mieliśmy już sił na tańce, zagraliśmy na mojej ławie w scrabble. Mam nadzieję, że takie miłe chwile będę przeżywał jak najczęściej.