Luksusowa wanna w nowej łazience

 

Urządzając łazienkę w nowym domu, postanowiłam tym razem postawić na wannę. Do tej pory, bowiem, mieliśmy w mieszkaniu prysznic, który oczywiście bardzo dobrze się sprawował, ale nie dawał takich możliwości na relaks jak wanna właśnie. Mój pomysł początkowo nie spotkał się z wielkim entuzjazmem ze strony męża. Teraz, jednak, kiedy korzystamy z wanny już od ponad miesiąca, żadne z nas nie wyobraża sobie powrotu do klasycznego prysznica. Tym bardziej, że nasz wanna ma dodatkowe udogodnienia. 

Wanna z wodnym masażem

wanna z hydromasażemWiele osób, urządzając swoje łazienki, w nowych, czy też remontowanych wnętrzach, spotyka się z dylematem, czy kupić prysznic czy wannę. Czasami problem rozwiązuje się sam, na przykład wtedy, jak łazienka jest za mała na jakąkolwiek wannę, albo jak jest na tyle duża, że zmieści się jedno i drugie. W przypadku naszego nowego domu łazienka była na tyle duża, że śmiało można było do niej wstawić wannę, ale na prysznic nie byłoby już wtedy miejsca. Musieliśmy więc decydować. Mimo tego, że mąż upierał się przy prysznicu, namówiłam go jakimś cudem na wannę. Początkowo podchodził do niej bardzo sceptycznie, teraz, jednak, nie wyobraża sobie innej kąpieli niż w wannie właśnie. Tym bardziej, że w naszej łazience stanęła wanna z hydromasażem, w której można sobie ustawiać różne rodzaje masażu wodnego. Można się w niej zrelaksować po całym dniu pracy. Dodatkowym atutem tej wanny jest to, że posiada ona bardzo dobrze wyprofilowane wnętrze. Siedzi się w niej niezwykle wygodnie. Plusem jest panel, na którym można ustawić i sposób masażu i to, jaką temperaturę ma utrzymywać woda, która zostanie napuszczona do wanny. Wanna z hydromasażem okazała się więc w naszym przypadku bardzo opłacalnym wydatkiem. I, jak się okazało, tego typu wanny wcale nie są takie drogie, jak myślałam. Wszystkie luksusowe rozwiązania stają się coraz bardziej przystępne.

W naszym nowym domu, zamiast prysznica, którego używaliśmy w mieszkaniach przez lata, pojawiła się w łazience wanna. Jest ona niezwykle wygodna i dzięki wbudowanym dyszom, można się w niej w pełni zrelaksować. Dzięki specjalnemu panelowi, każdy może ustawić sobie taki masaż wodny, jaki mu najbardziej odpowiada. Wanna jest tak fantastyczna, że nawet mój początkowo sceptycznie nastawiony mąż, jest z niej bardzo zadowolony.