Kupno oryginalnych dywaników do samochodu

Cały rok sobie wszystkiego odmawiałem, ponieważ chciałem kupić siedmioletnie auto. Był to mój najważniejszy cel. Miałem upatrzoną Skodę Fabię w kombi i takiego modelu konkretnie poszukiwałem. Mogłem to zrobić w maju, bo już dysponowałem odpowiednią sumą pieniędzy.

Auto z oryginalnymi dywanikami welurowymi 

dywaniki samochodowe skoda fabiaZakupiłem auto od osoby prywatnej. Samochód miał biały lakier i przyciemniane szyby. Przebieg był nieco wysoki, ale auto zadbane i wiedziałem, że była to dobra inwestycja. W samochodzie były jakieś uniwersalne gumowe dywaniki, ale sprzedawca powiedział, że oryginalne zabrudził i nie chciało mu się ich czyścić, dlatego zdecydował się na gumowe. Od razu postanowiłem, że pierwsza rzecz jaką zrobię, to kupię oryginalne dywaniki samochodowe Skoda Fabia była marką, którą ceniłem i musiała przecież mieć welurowe dywaniki dedykowane konkretnie dla tego modelu. Może i był to drobiazg, ale ja byłem estetą i wszystko miało dla mnie ogromne znaczenie. Dywaniki zdecydowałem się kupić w sklepie internetowym, ponieważ tam był największy wybór i wszystko dostępne było od ręki. Wybrałem dywaniki w kolorze czarnym, ponieważ takie pasowały najlepiej. Zresztą łatwo było je utrzymać w czystości fakt, że były dedykowane do mojej Skody Fabii dawał mi gwarancję, że będą pasowały idealnie. Dostawę zrealizowano błyskawicznie i już przed weekendem wyposażyłem swój samochód w nowe dywaniki. Te gumowe zaniosłem do piwnicy, bo kto wie, może przyjdzie czas, że je jeszcze wykorzystam.

Wszystkim moim kumplom samochód bardzo się spodobał. Mimo, że był w kombi, to spalanie miał bardzo ekonomiczne, bo było to sześć litrów na sto kilometrów. Dobrze kupiłem i wiedziałem, że samochód będzie mi służył przez wiele długich lat. To były dobrze wydane pieniądze.