Kupiłam wkładkę do pisuaru neutralizującą zapachy

Podczas remontu łazienki zdecydowaliśmy z mężem oprócz toalety zamontować pisuar. Wydawało mi się to dobrą opcją, ale po czasie nie byłam do tego taka przekonana. Z pisuaru często unosił się nieprzyjemny zapach, a kropelki moczu rozpryskiwały się po kafelkach w łazience. Pożaliłam się na ten temat przyjaciółce, a ona poleciła mi zakupić wkładkę do pisuaru, która zlikwiduje ten problem.

Zalety wkładek do pisuarów

wkładki do pisuarówOd przyjaciółki dowiedziałam się, że wkładki do pisuarów pełnią sporo funkcji. Przede wszystkim neutralizują zapach moczu, ale także zapobiegają rozpryskiwaniu się moczu poza obszar pisuaru. Wykonane są z lekkiego, bawełnianego w pełni rozpuszczalnego w wodzie materiału, nasączonego substancją zapachową oraz składnikami antybakteryjnymi. Dzięki temu pełnią dodatkowo funkcję higieniczną w pisuarze. Są bardzo proste w montażu, wystarczy je przykleić na wewnętrzną stronę pisuaru, blisko odpływu. Co ważne, przyjaciółka zapewniała mnie, że stosowanie wkładek do pisuarów nie powoduje niedrożności odpływu. Są one bezpieczne dla odpływu i rur. Postanowiłam poszukać takich wkładek w sklepie. Okazało się, że w sklepie jest bardzo duży wybór takich wkładek o różnych kolorach i zapachach. Wybrałam wkładkę o przyjemnym i delikatnym zapachu i zamontowałam ją w pisuarze w mojej łazience. Okazało się, że był to bardzo dobry wybór.

Od razu zauważyłam różnicę. W łazience zamiast zapachu moczu dało się odczuć lekki, zapach odświeżacza. Nie był on drażniący. Dzięki zastosowaniu wkładki mocz nie rozpryskiwał się także poza pisuar. Była ona bardzo wydajna. Wystarczyło ją wymieniać raz na kilka tygodni. Była bardzo wygodna w użyciu. Wykonana była z materiałów przyjaznych środowisku i ekologicznych. Byłam bardzo zadowolona z jej użycia.