Klienci chętnie kupują nasze rolety

Mój chłopak zmienił pracę. Mój tata prowadzi sklep z roletami. Ostatnio zaproponował mi przejęcie go. Tata już ma swoje lata i chciałby już więcej odpoczywać. Prowadzenie sklepu zajmuje sporo czasu więc postanowiłam go odciążyć i zając się sklepem profesjonalnie. Michał jest najlepszym handlowcem jakiego znam. Zdecydowałam się go zatrudnić.

Sprzedajemy najlepsze rolety

rolety wolnowiszące GdańskNasze rolety, które produkujemy są bardzo dobrej jakości. Rolety mamy w różnych kolorach i z różnych materiałów. Taty sklep jest w dobrej lokalizacji. Lokal jest spory i ma duży parking. Klienci chętnie nas odwiedzają i polecają nasze towary. Michałowi udało się nawiązać współpracę z dużą firmą dekoratorską. Dzięki temu sprzedaż naszych rolet wzrosła. Rolety wolnowiszące Gdańsk kupiłam w centrum mojego ulubionego miasta. Gdańsk od zawsze mi się podobał. Rolety spodobały się klientom i dzięki temu projektanci zaczęli je jeszcze bardziej polecać osobom, którzy zgłaszali się do ich firmy. Dzięki temu, że produkowaliśmy rolety z najlepszych materiałów, które były solidne i wytrzymałe to były jeszcze bardziej doceniane. Nasza współpraca rozwijała się bardzo dobrze . Dogadywaliśmy się i byłam z niego dumna. Wiedziałam, że kiedy będzie mi pomagał to nasz sklep będzie się jeszcze bardziej rozwijać.  Mój tata był zaskoczony naszymi działaniami. W krótkim czasie udało nam się dobrze rozwinąć firmę. Sama korzystam z rolet wolnowiszących w naszym mieszkaniu. Cieszyłam się, ze mój tata wpadł na pomysł rozkręcenia firmy parę lat temu.

Sporo czasu temu poświęcał dlatego ja zrobię wszystko żeby go nie zawieźć. Największym wyróżnieniem dla mnie jest fakt, że nasi klienci doceniają nasze rolety i chętnie je wybierają. Udało nam się nawet uzyskać nagrodę dla najlepiej rozwijających się firm. To spore wyróżnienie dla mnie. Wiedziałam, że znam się na roletach i cieszę się, że ktoś to docenił.