Jubiler doradził mi ładny łańcuszek

Moja chrześniaczka niedługo miała osiemnastkę. Postanowiłam zrobić jej prezent i poza pieniążkami kupić jej jakąś biżuterię. Wiem, ze dziewczyny w jej wieku lubią takie błyskotki. Zdecydowałam się pojechać po pracy do jubilera u którego często coś kupuję. To jest moje sprawdzone miejsce. Zawsze byłam zadowolona z zakupów w tym salonie.

Łańcuszek spodobał się chrześniaczce

łańcuszki srebrneJubiler ma spory wybór różnych kolczyków, łańcuszków czy chociażby bransoletek. Angelika ma sporo kolczyków już ode mnie więc postanowiłam jej zakupić jakiś fajny łańcuszek. Pan Robert wiedział, że to ma być prezent dla młodej dziewczyny więc pokazał mi wszystkie łańcuszki srebrne, które są chętnie kupowane przez młode osoby. Spodobało mi się kilka z nich i ostateczne poprosiłam pana Roberta o pomoc. Wybraliśmy piękny, który będzie idealnie pasował do mojej chrześniaczki. To moja jedyna chrześniaczka więc zawsze staram się przygotować dla niej fajny prezent, który będzie jej się podobał. Mamy bardzo dobre kontakty i często się odwiedzamy. Impreza z okazji osiemnastych urodzin była organizowana w restauracji. Rodzice Angeliki stwierdzili, że tak będzie wygodniej. Mamy sporą rodzinę a oni mieszkają w bloku i nie maja za wiele miejsca. Impreza była bardzo udana. Mój prezent bardzo się jej spodobał. Od razu poprosiła żeby założyć jej wybrany łańcuszek. Ucieszyłam się, że pan Robert pomógł mi dokonać dobrego wyboru.

Łańcuszek był idealny dla młodych dziewczyn ale także będzie piękną pamiątką w późniejszych latach. Poza łańcuszkiem dałam trochę pieniędzy. Wiedziałam, że Angelika ma swoje marzenia i cele i chciałam jej pomóc w realizacji. W tym wieku to już chyba najlepszy prezent dla dzieciaków bo mogą sobie kupić coś na czym najbardziej im zależy. Pamiętam, ze sama tak miałam jak byłam w jej wieku.