Idealne do wypoczynku leżaki plażowe

 

Urlop nad morzem to doskonała okazja, aby poleżeć na plaży i naładować wewnętrzny akumulator na dłuższy czas. Do efektywnego wypoczynku potrzebne są czasem solidne i wygodne akcesoria plażowe, które zapewnią nam maksimum relaksu na wakacjach.

100% relaksu na plażowym leżaku

leżak plażowy składanyMorza szum, ptaków śpiew… a do tego wygodne i praktyczna leżanka lub siedzisko, które zabezpieczy nas przed stale nasypującym się wszędzie piaskiem i zadba o komfortową pozycję w trakcie plażowego wypoczynku. To właśnie zapewnić może odpowiednio zaprojektowany sprzęt wypoczynkowy. W trakcie urlopowej wyprawy nad morze sprawdzonym i praktycznym rozwiązaniem będzie leżak plażowy składany, który dzięki złożeniu zyska kompaktowy wymiar i będzie łatwy do przenoszenia. Lekka konstrukcja zapewni wygodę w czasie transportu. Nie zajmie on także wiele miejsca w hotelowym pokoju. Wykonany z szybkoschnącego materiału sprawi, że nawet jeśli położymy się na nim po kąpieli w morzu – wyschnie w przeciągu najwyżej paru minut. Oprócz tego odporna na czynniki zewnętrzne tkanina nie wyblaknie pod wpływem promieni UV i będzie odporna na wszelkie zabrudzenia, które spłyną po niej jak po nieplamiącym obrusie. Dostępne są różne modele i rozmiary leżaków, więc każdy z nas znajdzie cos dla siebie. Dla preferujących odpoczynek w cieniu lub osób po nadmiernej eskpozycji na słońce najlepszym wyjściem będzie wybór modelu z dopinanym w konstrukcji daszkiem, który ochroni twarz przed dalszym promieniowaniem.

Miły w dotyku materiał i wygodny materac zapewnią maksymalny relaks w czasie leżenia, a ergonomiczny kształt sprawi, że będzie on dobrą podporą dla pleców i właściwie ułoży cała sylwetkę. Oprócz tego, elementy leżaka są wyjmowane, więc bez trudu zdemontujemy i zamontujemy całość, by ulokować go w szafie. Jest to najlepsze rozwiązanie dla nadmorskich wczasowiczów.