Fachowiec poradzi sobie z wypraniem kanapy

Uwielbiam organizować w swoim mieszkaniu spotkania z kumplami. Wszyscy siadamy na obszernej kanapie i zajadamy się chipsami z sosem podczas grania na padach. Zabawa jest super, ale czasami jest trochę brudno, a kiedy moja dziewczyna wraca do domu, wolę by wszystko było czyste. Ostatnio niestety mój kolega Krzysiek wylał sos na kanapę. Gdyby nie to, że we Wrocławiu tanio i dobrze można wyprać kanapę to byłoby niewesoło. Na szczęście załatwiłem problem bardzo szybko i moja ukochana jest zadowolona.

We Wrocławiu kanapy są prane przez specjalistów

pranie kanapy wrocławMiło jest siedzieć sobie w czystym pokoju. Nasz salon czasami wygląda jak pobojowisko, kiedy przychodzą do mnie kumple, ale kocham moją dziewczynę i szanuję ją, dlatego zawsze sprzątamy potem po sobie z ziomkami. Dzisiaj nikt do mnie nie przychodzi. Razem z dziewczyną spędzamy romantyczny dzień tylko we dwoje. Przygotowałem makaron z pomidorowym sosem. Niestety moja dziewczyna wylała trochę na naszą kanapę i jeszcze przypadkiem podczas całego zamieszania potrącila kieliszek z winem. Zaczęła już panikować, ale uspokoiłem ją i powiedziełem, że jeśli chodzi o pranie kanapy wrocław jest miastem, gdzie specjaliści łatwo się tym zajmą. Zadzwoniłem po firmę zajmującą się takimi sprawami, a pani Helena, prawdziwa profesjonalistka, przyjechała bardzo szybko. Wpuściliśmy ją do środka i zaproponowaliśmy herbatę, ona tym czasem od razu zabrała się do pracy. Zdążyła uwinąć się nawet z tłustą plamą po sosie jeszcze zanim przyniosłem herbatę. Moja dziewczyna była cały czas w pokoju i widziałem zdumienie na jej twarzy. Pani Hela dobrze wie, jak powinno się czyścić kanapy. Podczas wspólnego picia herbatki pytaliśmy jak to zrobiła, ale powiedziała, że to tajemnica zawodowa. Umiejętności pani Heli są niesamowite i w ogóle nie dziwię się, że nie zdradza swoich sekretów. Dzięki temu jest najlepsza we Wrocławiu. Wypranie kanapy dzięki niej było bardzo proste. Zawsze gdy coś nam się wyleje na tapicerkę, prosimy ją o pomoc.

Ostatnio udaje nam się utrzymywać mieszkanie w czystości i nie potrzebujemy niczyjej pomocy. Jednak mój kolega Roman zadzwonił niedawno do mnie przestraszony i pytał co zrobić z plamą na kanapie. Od razu odesłałem go do pani Heli. Roman jeszcze tego samego dnia zadzwonił z podziękowaniem. Cieszę się, że poznałem kogoś, kto tak dobrze zna się na swojej pracy.