Dzięki pomocy drogowej zawieziemy samochód do naprawy

Od czasu do czasu jesteśmy uczestnikami małej kolizji drogowej, czy jakiejś stłuczki, która może nie spowodować wielkich uszkodzeń w naszym samochodzie, ale uniemożliwi dalszą jazdę. Wystarczy bowiem stłuczony reflektor, czy boczne lusterko, które wyłączą nas z bezpiecznego poruszania się po drodze. Często naszą podróż może zepsuć rozładowany akumulator lub uszkodzenie chłodnicy. Wówczas musimy wezwać pomoc drogową, która odstawi nasze auto do najbliższego serwisu napraw.

Z pomocą drogową dotrzemy do warsztatu samochodowego

drogowa pomoc szczecinNie ulega najmniejszej wątpliwości, iż żaden kierowca nie jest w stanie przewidzieć z góry tego, co może go spotkać, gdy będzie już w trasie. Każdemu zdarzają się mniejsze lub większe stłuczki. Często uczestniczymy w karambolach i poważnych wypadkach samochodowych, po których nasz samochód nie nadaje si e do dalszego prowadzenia. Wystarczy, że stłuczemy reflektor, a już będziemy wyłączeni z ruchu, gdyż nie zapewnimy odpowiedniego bezpieczeństwa do jazdy innym samochodom. Gdy już zdarzy się jakaś kraksa, czy padnie nam akumulator potrzebna będzie drogowa pomoc szczecin, w którym znajduje się wiele warsztatów samochodowych. Przed każdą podróżą zawsze powinniśmy mieć przy sobie wszystkie dokumenty. łącznie z polisą OC i AC. Gdy jesteśmy ubezpieczeni mamy prawo do darmowego holowania naszego samochodu. Jeśli nie wykupimy ubezpieczenia autocasco będziemy musieli zadzwonić do najbliższego warsztatu, który wyśle na miejsce zdarzenia lawetę i odholuje nasz uszkodzony samochód. Gdy dotrzemy już do warsztatu, mechanicy sprawdzą co się stało oraz jak długo będzie trwała nasza naprawa i ile czasu zajmie. Warsztaty samochodowe są tak dobrze zorganizowane, więc pomoc drogowa powinna powinna być na miejscu zdarzenia już w niecałą godzinę po wykonaniu telefonu do warsztatu samochodowego. Po zawiadomieniu o wypadku, zostanie wysłana po nasz samochód laweta, która zawiezie go do miejsca naprawy.

Stłuczki, czy kolizje drogowe mogą zdarzyć się każdemu z nas. W takiej chwili nie powinniśmy wpadać w panikę i się denerwować, tylko wezwać pomoc drogową ze Szczecina, którą świadczą praktycznie wszystkie warsztaty samochodowe na terenie miasta. Po nasz samochód zawsze zostanie wysłana laweta, która następnie odholuje go do najbliższego serwisu naprawy, w którym dowiemy się, co zostało uszkodzone i ile zajmie naprawa.