Działki budowlane w okolicach Kołobrzegu

Od dziecka uwielbiałem wodę, a w szczególności morze i wszystkie zalety, które wynikają z jego bliskości. Wychowując się w Kołobrzegu dojrzewałem mając możliwość ćwiczenia sportów wodnych takich jak mój ukochany windsurfing, który trenowałem przynajmniej dwa razy w tygodniu w miesiącach ciepłych.

Zalety działek budowlanych pod Kołobrzegiem

działka z warunkami zabudowy niedaleko kołobrzeguNiestety Kołobrzeg, pomimo licznych zalet nie posiada liczącej się w Polsce uczelni wyższej, dlatego na studia musiałem wyjechać do dużego miasta oddalonego od morza o setki kilometrów. Wiedziałem jednak, że kiedyś wrócę w rodzinne strony, co udało mi się zrealizować tuż po studiach. Chociaż zdecydowana większość moich znajomych została w wielkim mieście chcąc zatrudnić się w największych korporacjach, ja postanowiłem założyć własną firmę i wrócić do Kołobrzegu. Jako informatyk mogłem przecież pracować gdzie tylko chciałem więc postanowiłem wybudować się pod miastem. Okazało się, że działka z warunkami zabudowy niedaleko Kołobrzegu razem z kosztem budowy domu jest zdecydowanie tańsza, niż koszt zakupu niewielkiego mieszkania w dużym mieście w Polsce. Zakupiona przeze mnie działka pozwoliła mi na wybudowanie domu oraz zachowanie przestrzeni na ogród, w którym znalazło się też miejsce dla kilku starych drzew, które były już na kupowanej przeze mnie nieruchomości. Wbrew pozorom miałem tu dobry dojazd i do miasta i nad morze, dzięki czemu mogłem zarówno realizować się zawodowo, jak i wrócić do trenowania windsurfingu.

Działki z warunkami pod zabudowę są bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem szczególnie wtedy, gdy znajdują się pod miastem na terenach wiejskich, co wpływa na obniżenie ich ceny, a jednocześnie pozwala na zachowanie całkiem dobrego dojazdu do samego miasta zupełnie tak samo, jak w przypadku dojeżdżania do centrum wielkich miast z miejscowości podmiejskich.