Dres welurowy czarny

Jakiś już czas temu, a będzie to pewnie kilka dobrych lat, szacuję, że minęło już mniej więcej siedem do ośmiu lat. Jednak, aby podać bardzo dokładną datę musiałabym sprawdzić w papierach firmy, kiedy ją otworzyłam. W owym jednak czasie musiałam znaleźć nową pracę, wtedy też otworzyłam swoją szwalnie, gdzie do dziś szyję dresy welurowe.

Jaki dres welurowy wybrać? Czarny czy inny?

dresy z weluru czarneJak się okazało w owym czasie moda bardzo ewoluowała. Nagle na pierwsze miejsce wysunęły się dresy z weluru czarne. Chodzi tutaj oczywiście o zagraniczne rynki, na naszym rodzimym podwórku jeszcze nie było o nich słychać. Ja akurat w owym czasie musiałam bardzo szybko znaleźć sobie całkiem nową pracę ponieważ zakład pracy, w którym dotychczas pracowałam musiał zostać poddany likwidacji. Musiałam znaleźć coś bardzo szybko, ponieważ byłam w trakcie spłacania kredytu hipotecznego. Szukałam bardzo długo, ale niestety nie mogłam znaleźć nic odpowiedniego. W końcu znalazłam znakomity pomysł, a wszystko odbyło się całkiem przypadkowo. Chodzi tutaj oczywiście o mój pomysł z szyciem całkiem nowych dresów welurowych czarnych ale nie tylko, jednak to właśnie od koloru czarnego zaczynałam, ponieważ był on najbardziej uniwersalny i do tego najpopularniejszy w tamtym czasie. Aktualnie szyję każdy możliwy kolor, można sobie nawet stworzyć swój własny odcień komputerowo i zostanie on uszyty u mnie w mojej własnej szwalni. Taka opcja cieszy się dość dużą popularnością. 

Jak się bardzo szybko okazało mój własny pomysł z szyciem nowych dresów na zamówienie i takich już gotowych, bez konieczności oczekiwania na zamówienie był bardzo trafny. Co ważne udało mi się znaleźć bardzo dużo klientów. Szyję przede wszystkim z takiego materiału jak welur, ale nie tylko, są też inne materiały.