Do łazienki zamówiłem lustro fazowane

Długo zastanawiałem się nad tym jakie zamówić lustro do mojej nowej łazienki. Tyle co zakończył się w niej remont i wszystko było już praktycznie urządzone. Pozostały mi jeszcze dodatki no i właśnie ten najważniejszy element wyposażenia łazienki – lustro. Chciałem, żeby było naprawdę pięknie i bogato. Zdecydowałem się więc na zamówienie lustra fazowanego, którego zrobieniem zajmuje się jeden szklarz w mojej okolicy.

Lustro z fazowanym szlifowaniem krawędzi

eleganckie lustra fazowane na wymiarZnalazłem szklarza, który na zamówienie robił takie lustra, jakie właśnie chciałem mieć w swojej łazience. A przecież wiedziałem, że to nie jest pomieszczenie, w którym daje się lustra w drewnianych ramach czy w ogóle w ramach. W łazience lustro powinno mieć odpowiednio zeszlifowane krawędzie, które powinny imitować ramę lustra. W łazience lustro to nic innego jak po prostu kawałek szyby przymocowany do ściany. Przy czym znałem się trochę na temacie i wiedziałem, że bardzo ważne jest fazowanie krawędzi lustra. Dzięki odpowiedniemu szlifowaniu załamywało się światło i widać było, że to jest taka jakby rama lustra. No i jak już mówiłem znalazłem szklarza, który oferował eleganckie lustra fazowane na wymiar. Nie wahałem się ani chwili tylko zamówiłem takie piękne lustro do swojej łazienki. Lustro o gładkiej tafli i pięknie oszlifowanych krawędziach. Kiedy odebrałem je od szklarza to muszę powiedzieć, że naprawdę zaparło mi dech z wrażenia. Wyglądało dokładnie tak jak sobie to wymyśliłem. Od razu zleciłem jego zamontowanie wyspecjalizowanej ekipie szklarzy, bo sam na pewno nie odważyłbym się próbować go montować. Tym bardziej, że miało taką wagę, że nawet nie dałbym radę tego lustra podnieść. Na szczęście ekipa wykwalifikowanych szklarzy poradziła sobie doskonale z tym zadaniem. Dzisiaj moja łazienka wygląda niesamowicie.

Zrobienie łazienki było dla mnie celem numer jeden, bo moja łazienka była już bardzo wiekowa. Jej wyremontowanie pozwoliło mi zmienić również lustro, które w niej wisiało od lat. Teraz zamówiłem piękne szkło pod indywidualny projekt. Muszę przyznać, że fazowane lustro wygląda naprawdę niesamowicie. Lustro wykonał dla mnie zakład szklarski. Do jego zamontowania zatrudniłem specjalistów, ponieważ sam nie byłem w stanie go nawet podnieść. Dzisiaj wisi już na ścianie w łazience.